Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ


Ačiū

Ačiū
#1558     2004-12-17 12:42   Miga

Žinote esu Jums dėkinga, nežinau, kodėl.Gal todėl, kad esu naujokė
Jūsų portalas man kur kas priimtinesnis už tax.lt
Dar tik kelios dienos (gal savaitė0 kaip čia, o jau tiek daug pagalbos sulaukiau iš kolegų buhalterių
Tobulinkit ir toliau savo portalą
Sėkmės

Siūlau šalinti

#6179     2004-12-17 12:57   Allegro

Kodėl rašai "tobulinkit savo portalą"? Jei parašei bent vieną žinutę, tai jau ir Tavo.
Tax.lt sakyčiau "serga": arba privalai įgyti senbuvių palankumą, arba su paprastu klausimu geriau nelysti - lieps naudotis paieška ir to pačio neklausinėti.

  0
  0
Siūlau šalinti

#6180     2004-12-17 13:35   Miga

Iš kur toks piktumas
Aš visai draugiškai, manau, kad niekas gyvenime nestovi ir visusr viską reikia tobulinti
oi kaip išsiganadau tokio piktumo

  0
  0
Siūlau šalinti

#6181     2004-12-17 14:38   Allegro

Nu geras...

Kur įžvelgei mano piktumą?
Tikrai nenorėjau nieko gasdinti, atsiprašau.

  0
  0
Siūlau šalinti

#6182     2004-12-17 16:15   Miga

Atsiprašymas priimtas
Aš turbūt per karštai sureagavau

  0
  0
Siūlau šalinti

#6183     2004-12-19 12:32   Mina
2004-12-17 12:57   Allegro rašė:
Kodėl rašai "tobulinkit savo portalą"? Jei parašei bent vieną žinutę, tai jau ir Tavo.
Tax.lt sakyčiau "serga": arba privalai įgyti senbuvių palankumą, arba su paprastu klausimu geriau nelysti - lieps naudotis paieška ir to pačio neklausinėti.

Nu tik, nu tik...Tax.lt sveikas kaip ridikas. Kažkodėl man atrodo, kad Allegro man labai pažystamas tonas. Daugiau nei keistas man tavo posakis - "privalai įgyti senbuvių palankumą". Ar ne tie patys senbuviai labiausiai ir neriasi iš kailio atsakinėdami, nesavanaudiškai skubėdami į pagalbą? Ar ne jie kilnoja naujiems nariams temas, kuriose jie gali rasti tai, ko reikia, kartais už tai sulaukdami įžūlių reikalavimų atsakyti tuoj pat? O jei patariama pasinaudoti paieška, tai tik norėdami, kad nauji nariai išmoktų normaliai naudotis forumu. Į forumą einama ne akių drąskyti - einama jame dirbti ir bendrauti. O kad būtų galima normaliai dirbti, reikia mokėti naudotis darbo įrankiu.

Ir ačiū Petro forumui, man čia patinka, nors ir retokai užsuku - laiko stoka. Be to, dviejuose namuose gyventi ne visai išeina. Sunkios dienelės dabar buhalteriams. Bet mūsų nugaros jau pripratusios, ar ne? Sėkmės mums visiems

  0
  0
Siūlau šalinti

#6184     2004-12-19 18:51   Taxietė

Ponai, jūs ne diagnozes nustatinėkit ir kritikuokit , o geriau pasistenkit, kad šis forumas klestėtų, ką nuoširdžiai linkiu šio portalo įkūrėjui ir mieliems dalyviams.
Sveika konkurencija bus visiems į naudą, o pletkint už akių paprasčiausiai negražu.

  0
  0
Siūlau šalinti

#6185     2004-12-20 08:30   flamenko

Taxiečiai, jau ir čia pyktį rodote ?

  0
  0
Siūlau šalinti

#6186     2004-12-21 19:08   zuikis

ale patis jus pikti kad kiti taip atrodo. Nebuk piktas ir kiti bus geri.

  0
  0
Siūlau šalinti

#6187     2004-12-22 08:43   alda

Pritariu zuikiui. Prisikabint galima ir prie stulpo. Jokio pykčio iš Taxiečių nematau. Atvirkščiai.
Buvau kažkada atsakydama į klausimą pasiuntusi žvilgtert į Tax.lt. Tai ištrynė po pusvalandžio. Dar kartą parašiau -vėl ištrynė. Nemalonu tapo. Vietos po saule visiems užteks. Reikia ja išsikovoti nenaikinant.

  0
  0
Siūlau šalinti

#6188     2004-12-22 10:27   vaidas

Įsikyšiu ir aš, labai natūralu, alda, kad ištrynė tavo žinute, jog kiti žvilgteltų į tax. Jei prekiautum, sakykim, duonos gaminiais, bet kuriuo atveju siūlytum rinktis klientui iš turimo asortimento, o nenurodytum, kad už gretimo kampo galite nusipirki šviežios duonos. Gal ateity kada turėsi savo firma, tada suprasi kas yra vieta po saule. Be, to tax taip pat netoleruoja, kai kuris nors iš dalyvių pasiūlo žvigtelti į šį forumą. Asmeniškai man šis forumas yra priimtinesnis, kadangi atsakymų gal ir nelabai daug, tačiau jie konkretus ir aiškus, dėkui Allegro ir Petrui, kurie bet kuriuo klausimu turės ką patarti. Nesmerkiu ir kitų forumų, tačiau šį foruma aš labiausiai gerbiu. Pasiūliau ji ne tik savo draugams, bet ir klientams. Linkiu, visokeriopos sekmės, ir brangieji, su Šv.Kalėdomis ir Naujaisiais metais. Teatsiveria durys brandžioms mintims, sėkmingiems darbams, kūrybingai nuotaikai. Pamirškit pavydą ir piktį.

  0
  0
Siūlau šalinti