Laba diena,
matau, kad įžengėm į įmonių dydį, jog priklauso teikti ir aiškinamąjį raštą.. Ar yra koks sutrumpintas šablonas ar visi pildote tas ilgas paklodes???
Laba diena,
matau, kad įžengėm į įmonių dydį, jog priklauso teikti ir aiškinamąjį raštą.. Ar yra koks sutrumpintas šablonas ar visi pildote tas ilgas paklodes???
gal kas galit atsiųsti pavyzduką aiškinamojo rašto būsiu dėkinga ,
nes pirmą kartą rašau .AČIŪ
neparašiau ,prie fin.atsakomybės ,prie balanso
Laba diena,
matau, kad įžengėm į įmonių dydį, jog priklauso teikti ir aiškinamąjį raštą.. Ar yra koks sutrumpintas šablonas ar visi pildote tas ilgas paklodes???
matau, kad įžengėm į įmonių dydį, jog priklauso teikti ir aiškinamąjį raštą.. Ar yra koks sutrumpintas šablonas ar visi pildote tas ilgas paklodes???
Naudoju AVNT pavyzdinį excel formatu.
Sveiki, ar aiškinamajame rašte prie gautinų sumų iš pirkėjų, visus pirkėjus rašot, ar tik pvz. reikšmingas sumas?
Nėra reglamentuota, nebent reikšminga įmonei yra tai gal didesnes sumas paminėčiau.