Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


atleidimas

atleidimas
#2111     2007-05-01 22:39   janina

laba diena,
Kovo gale gavau ispejima kad naikinamas mano darbo vietos etatas.Taciau noriu iseiti is darbo anksciau 2 men., nei mane atleidzia.Sakykit ar galiu tiketis gauti kompensacija?jei taip, tai kaip turetu skambeti mano prasymas atleisti is darbo?
Aciu

Siūlau šalinti

#8788     2007-05-02 10:04   jūratė

Taip gali. Prašyme prašyk paankstinti išėjimo datą. O šiaip pasikonsultuok su Darbo inspekcijos juristu telefonu.

  0
  0
Siūlau šalinti

#8798     2007-05-02 16:25   lll

jei radai darbą, jikių problemų, gali eiti, nes tavo etatas visvien mažinamas, kompensaciją vis vien gasi. tik negausi atlyginimo už tuos du mėnesius, arba kiek mažiau dirbsi. Man tai bent jau buvo. o geriausia konsultuotis su darbo inspekcija, nes įstaymai kaip žuvis greitai genda.

  0
  0
Siūlau šalinti

#8799     2007-05-02 17:18   Virginija
2007-05-01 22:39   janina rašė:
laba diena,
Kovo gale gavau ispejima kad naikinamas mano darbo vietos etatas.Taciau noriu iseiti is darbo anksciau 2 men., nei mane atleidzia.Sakykit ar galiu tiketis gauti kompensacija?jei taip, tai kaip turetu skambeti mano prasymas atleisti is darbo?
Aciu

Jums visai nenaudinga išeiti anksčiau savo noru, nes gausite tiktai kompensaciją už nepanaudotas atostogas. Geriau, kad darbdavys atleidžia ne dėl Jusų kaltės. Pasiskaitykite LR Darbo kodekso 129 straipsnį.. Jeigu darbdavys atleidžia ne jusų valia tai dar gausite išeitinę išmoka nuo išdirbtų metų (140 str.)

  0
  0
Siūlau šalinti