- Pirmas pusl.
- Forumas
- balansas
balansas
|
2005-09-21 09:01 Viktorija rašė:
Įsakyme Nr.1K-372,2004 11 27d. nustatyta,kad atskaitomybę pagal šias taisyklės rengiama pradedant 2005metais ir veliau, bet mes tik pradedame veiklą, tai nežinau kaip buvo anksčiau.Jeigu neteikete, tai ir nereikia. Gal galečiau sužinoti gal vedate apskaitą naudojant komp. buh. programą?Nes nežinome kokią pasirinkti, nes viešosios įstaigos apskaita skiriasi nuo verslo įmonių apskaitos?
|
Atsakymas
FORUMO PRANEŠIMAI |

