SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt


bendra

bendra
#57     2005-03-24 12:56   rūta

Dar nedaug laiko dirbu buhaltere UAB todėl reikia pagalbos.Firmos mašina per avariją buvo apgadinta,
draudimo kompanija išmokėjo draudimą ,kaip visą tai sutvarkyti buhalteriškai.

Siūlau šalinti

#180     2005-03-24 13:39   Vida

Kiek suprantu, jūs ją suremontavot - tai remonto sąnaudos.Kai gaunat draudimo išmoka
D 27x pinigai
K 6xx remonto sąnaudas.

  0
  0
Siūlau šalinti

#181     2005-03-24 14:10   rūta

Labai ačiū už atsakymą. O kokie dokumentai turėtų būti, nes man direktorius nieko nepateikė ,radau tik draudimo kompanijos pavedimus banke, žalos kompensavimas.

  0
  0
Siūlau šalinti

#182     2005-03-24 16:02   Allegro
2005-03-24 14:10   rūta rašė:
Labai ačiū už atsakymą. O kokie dokumentai turėtų būti, nes man direktorius nieko nepateikė ,radau tik draudimo kompanijos pavedimus banke, žalos kompensavimas.

Draudimo polisas su gavėju - JŪsų įmone. Viskas šiuo atveju...

  0
  0
Siūlau šalinti

#183     2005-03-25 14:27   Vida

Manau, kad dar turėtų būti draudimo kompanijos raštas, kuriame nurodyti kaip paskaičiuota draudimo išmoka. Kad Allegro nekiltų noras pasiginčyti, galiu pasidalyti karčia patirtimi. Pripažinau draudimo pajamomis tik sumą, kurią pervedė draudimo kompanija, o po pusmečio pasirodė, kad jie priakaičiavo daugiau, bet atskaitė dalinio mokėjimo sumą, kurią aš žinoma laiku jiems pervedžiau. Taigi dabar jie man skolingi ir vadovas kumsčiais grumoja dėl neatidaus pinigų vartojimo. Taip kad prašykit to raštuko iš draudimo iš karto bus mažiau problemų.

  0
  0
Siūlau šalinti

#184     2005-03-25 14:49   Allegro
2005-03-25 14:27   Vida rašė:
Manau, kad dar turėtų būti draudimo kompanijos raštas, kuriame nurodyti kaip paskaičiuota draudimo išmoka. Kad Allegro nekiltų noras pasiginčyti, galiu pasidalyti karčia patirtimi. Pripažinau draudimo pajamomis tik sumą, kurią pervedė draudimo kompanija, o po pusmečio pasirodė, kad jie priakaičiavo daugiau, bet atskaitė dalinio mokėjimo sumą, kurią aš žinoma laiku jiems pervedžiau. Taigi dabar jie man skolingi ir vadovas kumsčiais grumoja dėl neatidaus pinigų vartojimo. Taip kad prašykit to raštuko iš draudimo iš karto bus mažiau problemų.

Aišku, tas raštas nemaišo. Bet tai ne mokestinis dokumentas, o apskaitos. Draudimo bendrovė dar be vieno dokumento - skolos (avanso) sudengimo akto ar bent pranešimo, kad taip daro, - neturėjo teisės užskaityti dalinį mokėjimą.
Vida, kuo skiriasi ginčas nuo diskusijos?

  0
  0
Siūlau šalinti

#185     2005-03-25 15:19   Vida

Allegro tankiausiai tu diskutuoji, bet kai "iš principo nori žinoti" - tai jau ginčas.

  0
  0
Siūlau šalinti

#186     2005-03-25 15:45   Allegro
2005-03-25 15:19   Vida rašė:
Allegro tankiausiai tu diskutuoji, bet kai "iš principo nori žinoti" - tai jau ginčas.

Gal ginčas, kai bandoma kažką įrodyti be argumentų?... Kai nori žinoti, nėra blogai. Blogai, kai aklai įrodinėjama dėl principo...
Ai baigiam, einam kiaušinių dažyti...

  0
  0
Siūlau šalinti