- Pirmas pusl.
- Forumas
- Biudžetines imones DU
Biudžetines imones DU
|
2009-10-21 08:11 vikte rašė:
O man gal paaiškintumėte apie mokinio krepšelio apskaičiavimą ir tarifikaciją kaip juos reikia susieti? Pagal MK metodiką tik tiek suprantu, kad pagal vaikų sk. ir kokioje vietovėje yra mokykla išvedamas sutartinių mokinių sk. jis dauginamas iš patvirtinto mokinio krepšelio ir čia skiriami mokyklai pinigai, o prie ko tada tarifikacija?
|
Atsakymas
FORUMO PRANEŠIMAI |

