| Pinigų srautų ataskaita |
1 |
| Laivu agentavimas |
0 |
| Reprezentacinės išlaidos |
4 |
| Dividendai |
3 |
| Pelno mokestis |
7 |
| PLN204 pildymas |
6 |
| Pajamos natūra |
73 |
| GPM nuo dividendu |
2 |
| TSM PROGRAMA |
0 |
| Avansas direktoriui |
2 |
| Grynieji |
4 |
| saulės elektrinė |
3 |
| Saulės elektrinė |
2 |
| DARBO APMOKĖJIMO SISTEMA |
3 |
| Krovininių auto pirkimo savikaina |
0 |
| Pirkta iš Pigu.lt |
6 |
| įstinio kapitalo mažinimas |
0 |
| Sabis |
3 |
| Sudengimas |
16 |
O jeigu nėra reikiamo stažo darbdavys pašalpos už 2 d. nemoka. Priešingu atveju tą sumą reikės apmokestinti.
Tai ir pradėkim nuo to - kodėl jas reikia nešti? VMI turi EDS, kodėl negali turėti Sodra? Tą ir noriu pasakyti, kad tos pasodintos inspektorės atlieka savotišką administravimą ar auditą, o tas tikrai nereikalinga. Buhalterių kvalifikacija - čia kitas klausimas, bet tos sėdinčios priėmėjos to "šokoladuko" principu tikrai neišspręs.