| Gpm313 |
23 |
| Pinigų srautų ataskaita |
1 |
| Laivu agentavimas |
0 |
| Reprezentacinės išlaidos |
4 |
| Dividendai |
3 |
| Pelno mokestis |
7 |
| PLN204 pildymas |
6 |
| Pajamos natūra |
73 |
| GPM nuo dividendu |
2 |
| TSM PROGRAMA |
0 |
| Avansas direktoriui |
2 |
| Grynieji |
4 |
| saulės elektrinė |
3 |
| Saulės elektrinė |
2 |
| DARBO APMOKĖJIMO SISTEMA |
3 |
| Krovininių auto pirkimo savikaina |
0 |
| Pirkta iš Pigu.lt |
6 |
| įstinio kapitalo mažinimas |
0 |
| Sabis |
3 |
Iš asmeninės patirties......
Pagaliau "turiu" normalią inspektorę.. O prieš tai buvo daug metų košmaro su įvairiom prošvaistėm.. Inspektorės pasikėlę ir arogantiškos, jos galėjo elementariausiai nepriimti formos, nes "ji neteisinga", o kas blogai neaišku, po ilgo tąsymosi ir galvojimo ir nervų gadinimo paaiškėja, kad direktorius pasirašė juodu tušinuku- tai ir buvo blogai. Menkiausias klausimas- "čia jums ne mokykla", menkiausia problema- "eikit pas pavaduotoją". Ir tokių teko "apturėti" ne vieną ir ne dvi. Ačiū Dievui, dabartinė tai tiesiog atgaiva širdžiai, bendrauja kaip su normaliu žmogum. Nepykstu nei ant pasaulio nei ant mėnulio, bet kai priklausai nuo arogantiškos klimaksinės bobos malonės......