SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


Centas

#229235     2023-11-29 11:18   Audrius

Čia cente,padėkite

Pradedu formuoti SAF-T ataskaitą.Na, VMI neprašo. Bandau. Deja,pradeda formuoti ir "pasikabina". Gal žinote kaip ten reikia daryti,kur varnas uždėti? Edlontos vadove neradau aprašyta.

  0
  0
Siūlau šalinti

#230116     2024-06-13 10:52   Marius

Cente visada skaičiuodavau darbo užmokestį, ir normaliai.viskas būdavo. Dabar neleidžia suskaičiuoti atostoginių. Rašo, skaičiavimo data turi būti ankstesnė nei kasmetinių atostogų. Bet taip ir yra. Šiaip tai bandžiau visokias datas rašyti, neskaičiuoja. Gal žinote kame gali būti problema? Į Edlontą siunčiau rezervą,tik atsakymą nežinau kada gausiu

  0
  0
Siūlau šalinti

#230119     2024-06-13 22:25   Dainius

Ir man iskilo klausimų. Irgi skaičiuoju atostoginius. JIe eina per 2 mėn. kažkodėl buhalterinėje pažymoje viena suma, o išskaitymų-priskaitymų žurnale kita suma.bet sudėjus atostoginius per abu mėnesius sumos sutampa. kaip čia gali atsitikti? Staičiuoju imant eilutę -skaičiuoti tik atostoginius netaikant NPD

  0
  0
Siūlau šalinti

#231495     2026-02-20 16:05   Audrius

Man ie tas pat
Ia skaiciuolantDU,sakaiciavomo ataslatoje gera.Oz žiūrint papamu ataskaitą, visai itas,dUG MAZESNISSKAIĘIUS

  0
  0
Siūlau šalinti

#231496     2026-02-20 21:24   Audrius

Man tas pats gaunasi skaičiuojant DU. DU priskaiąiavimas yra skirtingas praskaiymų-išskaitymį žiniaraštyje negu pajamų- sąnaudų ataslaktoje. Juk tutėtų sutapti,tik dabar atkreikiau dėmesį

  0
  0
Siūlau šalinti

#231531     2026-03-04 13:35   Kestas

Sveiki.Gal galite kas paprotinti. Rodo kontrahente atsiskaiymą. Bet nei dokumentai-mokejimai to mokejimo nera, nei operacijų žurnale. Tai kaip jį išmesti?Žinynai-kontrahentai jo išmesti negalima. Bet turėtų būti kažkoks būdas? Dėkui

  0
  0
Siūlau šalinti

#231590     2026-05-06 22:16   Audrius

Kaip cente nuimti eilutę palaikymas nebegalioja? Jis galioja,dirbti galime,tik įrašas nepatinka

  0
  0
Siūlau šalinti

#231596     2026-05-07 17:25   Audrius

Kaip cente nuimti eilutę palaikymas nebegalioja? Jis galioja,dirbti galime,tik įrašas nepatinka

  0
  0
Siūlau šalinti

#231598     2026-05-08 11:53   virga
2026-05-07 17:25   Audrius rašė:
Kaip cente nuimti eilutę palaikymas nebegalioja? Jis galioja,dirbti galime,tik įrašas nepatinka

facebook yra atskiros grupės kur renkasi buhalteriai turintys šią programą. Pabandykit ieškotis.

  0
  0
Siūlau šalinti