| Pinigų srautų ataskaita |
1 |
| Laivu agentavimas |
0 |
| Reprezentacinės išlaidos |
4 |
| Dividendai |
3 |
| Pelno mokestis |
7 |
| PLN204 pildymas |
6 |
| Pajamos natūra |
73 |
| GPM nuo dividendu |
2 |
| TSM PROGRAMA |
0 |
| Avansas direktoriui |
2 |
| Grynieji |
4 |
| saulės elektrinė |
3 |
| Saulės elektrinė |
2 |
| DARBO APMOKĖJIMO SISTEMA |
3 |
| Krovininių auto pirkimo savikaina |
0 |
| Pirkta iš Pigu.lt |
6 |
| įstinio kapitalo mažinimas |
0 |
| Sabis |
3 |
| Sudengimas |
16 |
Čia cente,padėkite
Pradedu formuoti SAF-T ataskaitą.Na, VMI neprašo. Bandau. Deja,pradeda formuoti ir "pasikabina". Gal žinote kaip ten reikia daryti,kur varnas uždėti? Edlontos vadove neradau aprašyta.
Cente visada skaičiuodavau darbo užmokestį, ir normaliai.viskas būdavo. Dabar neleidžia suskaičiuoti atostoginių. Rašo, skaičiavimo data turi būti ankstesnė nei kasmetinių atostogų. Bet taip ir yra. Šiaip tai bandžiau visokias datas rašyti, neskaičiuoja. Gal žinote kame gali būti problema? Į Edlontą siunčiau rezervą,tik atsakymą nežinau kada gausiu
Ir man iskilo klausimų. Irgi skaičiuoju atostoginius. JIe eina per 2 mėn. kažkodėl buhalterinėje pažymoje viena suma, o išskaitymų-priskaitymų žurnale kita suma.bet sudėjus atostoginius per abu mėnesius sumos sutampa. kaip čia gali atsitikti? Staičiuoju imant eilutę -skaičiuoti tik atostoginius netaikant NPD
Man ie tas pat
Ia skaiciuolantDU,sakaiciavomo ataslatoje gera.Oz žiūrint papamu ataskaitą, visai itas,dUG MAZESNISSKAIĘIUS
Man tas pats gaunasi skaičiuojant DU. DU priskaiąiavimas yra skirtingas praskaiymų-išskaitymį žiniaraštyje negu pajamų- sąnaudų ataslaktoje. Juk tutėtų sutapti,tik dabar atkreikiau dėmesį
Sveiki.Gal galite kas paprotinti. Rodo kontrahente atsiskaiymą. Bet nei dokumentai-mokejimai to mokejimo nera, nei operacijų žurnale. Tai kaip jį išmesti?Žinynai-kontrahentai jo išmesti negalima. Bet turėtų būti kažkoks būdas? Dėkui
Kaip cente nuimti eilutę palaikymas nebegalioja? Jis galioja,dirbti galime,tik įrašas nepatinka
Kaip cente nuimti eilutę palaikymas nebegalioja? Jis galioja,dirbti galime,tik įrašas nepatinka
facebook yra atskiros grupės kur renkasi buhalteriai turintys šią programą. Pabandykit ieškotis.