Nemanau, jog kas dalinsis, nes nėra nemokamų šablonų. Visi siūlo pirkti.
Sveiki, o čia būtinai reikia pirkti tu šablonų? Nėra taip kad reikės pateikti deklaracija ir viskas, kokia čia velniava vėl sugalvojo. Informacijos nulis, tik įmonės skambina ir siūlo pirkti šablonus. Toks įspūdis kad tie patys kas sugalvojo tas ir pardavinėja paslaugas.
Pasidalinkite prašau kur pirkote šablonus, kaip supratau atidėjo visa tai sausio 1d.2027 metais. ? Ačiū, gražios dienos.
Tvarka bus būtina turint nors ir vieną darbuotoją. Pirkti nėra būtina, galite ir patys ją pasirengti. Informacijos tikrai yra, buvo net seminarai nemokami šia tema.
Nemanau, jog kas dalinsis, nes nėra nemokamų šablonų. Visi siūlo pirkti.
Sveiki, o čia būtinai reikia pirkti tu šablonų? Nėra taip kad reikės pateikti deklaracija ir viskas, kokia čia velniava vėl sugalvojo. Informacijos nulis, tik įmonės skambina ir siūlo pirkti šablonus. Toks įspūdis kad tie patys kas sugalvojo tas ir pardavinėja paslaugas.
Pasidalinkite prašau kur pirkote šablonus, kaip supratau atidėjo visa tai sausio 1d.2027 metais. ? Ačiū, gražios dienos.
Tvarka bus būtina turint nors ir vieną darbuotoją. Pirkti nėra būtina, galite ir patys ją pasirengti. Informacijos tikrai yra, buvo net seminarai nemokami šia tema.