Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ


Darbo užmokestis

Darbo užmokestis
#665     2005-10-10 09:01   lute

Įmonėje takoma suminė darbo laiko apskait ir valandinis atlyginimas. Darbuotojas per mėn. neišdirbo priklausomų valandų ir neužsidirbo minimumo. Ar reikia damokėti iki minimumo?

Siūlau šalinti

#2528     2005-10-10 09:54   kkk

ne

  0
  0
Siūlau šalinti

#2529     2005-10-16 11:59   Lina

Pagal mane,tai reikia žiūrėti kaip sudaryta su žmogum darbo sutartis,jeigu ten parašyta,kad ne mažiau kaip nustatytas vyriausybės darbo minmumas,tai negali būt mažesnis,kaip 550 Lt

  0
  0
Siūlau šalinti