Įmonėje takoma suminė darbo laiko apskait ir valandinis atlyginimas. Darbuotojas per mėn. neišdirbo priklausomų valandų ir neužsidirbo minimumo. Ar reikia damokėti iki minimumo?
Pagal mane,tai reikia žiūrėti kaip sudaryta su žmogum darbo sutartis,jeigu ten parašyta,kad ne mažiau kaip nustatytas vyriausybės darbo minmumas,tai negali būt mažesnis,kaip 550 Lt
ne
Pagal mane,tai reikia žiūrėti kaip sudaryta su žmogum darbo sutartis,jeigu ten parašyta,kad ne mažiau kaip nustatytas vyriausybės darbo minmumas,tai negali būt mažesnis,kaip 550 Lt