Maloniai kviečiame naudotis
Maloniai kviečiame
Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės
NAUJAUSIOS POPULIARIAUSIOS
NAUJA TEMA PAIEŠKA
Gal galit kas nors man paaiškinti, ar reikia skaičuoti GPM ir Sodrai, kai dienpinigių suma pvz. 1500, o d.uzm. 1200 ant popieriaus?
Čia kažką supainiojot.... Jei d.užmokestis 1200 ant popieriaus (geriau būtų triskart tiek ,bet kišenėj) jokių apribojimų dienpinigiams nėra- žinoma jei jie apskaičiuoti pagal normas- kurios yra net šiame www - žinynai
http://www.miron.lt/buh/index.php?turinys=komandir
Nu aciu, zmones, nuraminot
Čia kažką supainiojot....
Jei d.užmokestis 1200 ant popieriaus (geriau būtų triskart tiek ,bet kišenėj) jokių apribojimų dienpinigiams nėra- žinoma jei jie apskaičiuoti pagal normas- kurios yra net šiame www - žinynai
http://www.miron.lt/buh/index.php?turinys=komandir
Nu aciu, zmones, nuraminot