Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt


Draudimas

Draudimas
#3274     2007-10-22 12:12   Naujokė

UAB apdraudė darbuotojus kelis nuo nelaimingų atsitikimų. Tai ar aš teisingai darau:Visą draudimo sumą dalinu iš mėnesių ir šių metų mėnesių draudimo sumą traukiu iš karto į sąnaudas, o kitų metų palieku ateinančių metų sąnaudų sąskaitoje??? O gal būtina kas mėnesį?
Ir dar iškilo klausimas įmonė atsidarė kortelę, tai kaip man tai tvarkyti, gal reikia atsidaryti kokią papildomą sąskaitą????

Siūlau šalinti

#13564     2007-10-22 12:23   Rasssa
2007-10-22 12:12   Naujokė rašė:
UAB apdraudė darbuotojus kelis nuo nelaimingų atsitikimų. Tai ar aš teisingai darau:Visą draudimo sumą dalinu iš mėnesių ir šių metų mėnesių draudimo sumą traukiu iš karto į sąnaudas, o kitų metų palieku ateinančių metų sąnaudų sąskaitoje??? O gal būtina kas mėnesį?
Ir dar iškilo klausimas įmonė atsidarė kortelę, tai kaip man tai tvarkyti, gal reikia atsidaryti kokią papildomą sąskaitą????

Aš apskaityčiau subsąskaitoje.

  0
  0
Siūlau šalinti

#13587     2007-10-22 15:35   atur

Dėl draudimo tai viskas teisingai,dalinti iš 12 ir į sąnaudas tą dalį kuri priklauso šiems metams ,o kas liko kitiems.
Bet dar yra vienas skirtumas,kas yra naudos gavėjas.? Jeigu naudos gavėjas yra darbuotojas,tada tai bus neleidžiami atskaitymai ,reikia išskaityti pajamų mokestį ir sodrą ir priskaityti sodtą dar 30,98%
O dėl kortelės tai užsivesti dar vieną banko sąskaitą.

  0
  0
Siūlau šalinti

#13679     2007-10-24 09:34   VA

Neleidžiani atskaitymai ir visi mokesčiai tik tada, kada yra ilgalaikis draudimas 5-10 m. ir naudos gavėjas yra darduotojas, o kai 12 mėn. ir draužiat kasmet viskas proporcingai į sąnaudas. Teko aiškintis su 1882 ir SODRA.

  0
  0
Siūlau šalinti