Gal kas galite pakomentuoti šį įstatymą,nes tikdabar su juo susidūriau.Skaitau,bet iki galo niekaip negaliu išsiaiškinti.
Sakykim reikia darbuotojus komandiruoti 3 mėnesiams į Švediją.Jų atlyginimas Lietuvoje minimalus,kiek reikėtų jiems mokėti ir kokius mokesčius reiks mokėti.Gal kas susidūrėte su panašia problema.
Reikia mokėti jiems tokį minimalų atlyginimą koks yra Švedijoj,dienpinigiai priskiriami atlyginimui.todėl jei atlyginimas 550*1,3 ir dienpinigių uženka iki Švedu atlyginimo, tai ir neapsimokestins dienpinigiai, o jei ne tai viršijanti suma apsimokestins pajamų ir sodros mokesč.Savaitės darbo laikas turi būti toks kaip ten.jeigu dirbtumėt ten iki 30 d. tai viskas būtų kaip Lietuvoj.
Dabar tik pažiūrėjau, kad atlyginimas minimalus, tai apsimokestins dienpinigiai, kurie prilyginami atlyginimui.Arba reikia didinti atlyginimą iki sakykim 750.
Sakykim atlyginimas 720 Lt
Dienpinigiai 1 mėn. 4500 Lt /150 Lt/1d. /
Mokesčius mokėsiu tik nuo atlyginimo ar dar kažką papildomai ,ar nereiks mokėt pačiam darbuotojui GPM.
Ar galiu mokėti 50 % dienpinigių jei sutinka darbuotojas.
Ačiū
mokesčius mokėti tik nuo atlyginimo, jei su dienpinigiais darbuotojo gaunama suma prilygsa Švedijos minimal.Galit mokėti 50 proc dienpinigių bet kažin ar apsimoka, nes tada gali pritrūkti iki min. Švedijos algos. Darbuotojai nieko atskirai mokėti neturi.Tik turit dar žiūrėti dvigubo apmokestinimo išvengimo su Švedija sutartį ar nereikia ten registruoti nuolatinės buveinės, jei reikia tada visi mokesčiai pagal Švedijos įsatymus. Mes dirbam Skandinavijos šaly, bet ne Švedijoj tai ten reikia registr nuolatinę buveinę jai dirbi toj šaly pusę metų dar yra visokių išlygų žiūrint kokia veikla užsiimi.Sekmės. Jei ka pati daugiau sužinosit, parašykit prašom.
Labai dėkinga tau saima.
jeigu ką naujon išgirsiu tikrai tau parašysiu.
iki