Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


Ilgalaikio turto pagerinimas

Ilgalaikio turto pagerinimas
#3074     2007-09-26 14:46   majja69

Sveiki, gal galėtų kas patarti. Žū bendrovė iš cisternos, kurios likutinė 2 lt, pagamino srutovežį iš atsarginių dalių.kaip reikėtų koresponduoti sąskaitas
D206 atsarginėsmedžiagas
K? , nurašius medžiagas,kaip padidinti vertę ilgalaikio turto. D123
-K?

Siūlau šalinti

#12655     2007-09-26 15:03   Rasssa
2007-09-26 14:46   majja69 rašė:
Sveiki, gal galėtų kas patarti. Žū bendrovė iš cisternos, kurios likutinė 2 lt, pagamino srutovežį iš atsarginių dalių.kaip reikėtų koresponduoti sąskaitas
D206 atsarginėsmedžiagas
K? , nurašius medžiagas,kaip padidinti vertę ilgalaikio turto. D123
-K?

Pagalvokim , pasigaminat IT iš atsargų...D123 IT
K-sunaudota atsargų.
Jei esate PVM mokėtojai turėtų būti aktuolu
6 straipsnis. Ilgalaikio materialiojo turto pasigaminimas
1. Prekių tiekimu už atlygį šiame Įstatyme laikomas ir ilgalaikio materialiojo turto pasigaminimas. Ilgalaikio materialiojo turto pasigaminimu šiame Įstatyme laikoma įsigytų ir (arba) importuotų žaliavų ir medžiagų perdirbimo, gamybos ir kitų operacijų, atliekamų PVM mokėtojo jėgomis, ir (arba) įsigytų paslaugų visuma, kurios rezultatas yra naujas ilgalaikio materialiojo turto vienetas. Ilgalaikio materialiojo turto pasigaminimu taip pat laikomas pastato (statinio), naudojamo PVM mokėtojo ekonominėje veikloje, esminis pagerinimas, nesvarbu, ar šis pastatas (statinys) priklauso PVM mokėtojui nuosavybės teise, ar naudojamas kitais pagrindais (jeigu šio Įstatymo 9 straipsnyje nenustatyta kitaip), ir nesvarbu, ar pastatą (statinį) PVM mokėtojas pagerino savo jėgomis ar įsigydamas paslaugų iš kitų apmokestinamųjų asmenų.
2. Šio straipsnio nuostatos taikomos tik tuo atveju, jeigu ilgalaikiam materialiajam turtui pasigaminti sunaudotų prekių ir (arba) paslaugų pirkimo ir (arba) importo PVM ar jo dalis buvo PVM mokėtojo įtraukta į PVM atskaitą.

  0
  0
Siūlau šalinti

#12674     2007-09-26 22:24   majja69

Ačiū,Rassa , kad atsiliepėt, bet kuo giliau į mišką tuo daugiau medžių.Mes esame PVM mokėtojai ir visos atsarginės pirktos šį ketvirtį.Dabar nesuprantu, ar man cisterną geriau nurašyti, kaip metalo laužą ir srutovežį pajamuoti, sudėjus visas sąnaudas.Po to rašytis PVM sąskaitą ir pirkimo ,ir pardavimo, kad 18% būtų lygu 0..Patarkite.

  0
  0
Siūlau šalinti

#12684     2007-09-27 10:28   Rasssa
2007-09-26 22:24   majja69 rašė:
Ačiū,Rassa , kad atsiliepėt, bet kuo giliau į mišką tuo daugiau medžių.Mes esame PVM mokėtojai ir visos atsarginės pirktos šį ketvirtį.Dabar nesuprantu, ar man cisterną geriau nurašyti, kaip metalo laužą ir srutovežį pajamuoti, sudėjus visas sąnaudas.Po to rašytis PVM sąskaitą ir pirkimo ,ir pardavimo, kad 18% būtų lygu 0..Patarkite.

Paaiškinkite, kodėl rašysite prikimo ir pardavimo sąskaitą?

  0
  0
Siūlau šalinti

#12745     2007-09-28 08:13   majja69

Ačiū, kad padedate, esu pradedanti ir su IT sunkoka., o su įstatymas..Jūs man padėjote įsigilinti.Sau reikia rašyti sąskaitą "Ilgalaikio mat. turto pasigaminimas" ir deklaruoti14-26-30 eilutėse formoje.

  0
  0
Siūlau šalinti

#12746     2007-09-28 08:13   majja69

Ačiū, kad padedate, esu pradedanti ir su IT sunkoka., o su įstatymas..Jūs man padėjote įsigilinti.Sau reikia rašyti sąskaitą "Ilgalaikio mat. turto pasigaminimas" ir deklaruoti14-26-30 eilutėse formoje.

  0
  0
Siūlau šalinti

#12748     2007-09-28 08:36   Rasssa
2007-09-28 08:13   majja69 rašė:
Ačiū, kad padedate, esu pradedanti ir su IT sunkoka., o su įstatymas..Jūs man padėjote įsigilinti.Sau reikia rašyti sąskaitą "Ilgalaikio mat. turto pasigaminimas" ir deklaruoti14-26-30 eilutėse formoje.

Taip

  0
  0
Siūlau šalinti