SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt


Isejimas is darbo

Isejimas is darbo
#1848     2007-02-13 08:55   Indra

Laba diena,
Esu dekretinese atostogose iki vaikui sueis vieneri metai ir nutariau pradeti dirbti, taciau jau kitoje darbovieteje. Kaip reiketu pasielgti geriau? Naujajam darbdaviui pasakiau, kad galesiu pradeti dirbti po 14 kalendoriniu dienu, t.y., kai susitvarkysiu reikalus su pirmaja darboviete. Taciau man iskilo neaiskumu, kaip pasielgti? Ar apie savo isejima is senojo darbo tureciau ispeti darbdavi pries 14 kalendoriniu dienu, ar galima ispeti diena pries isejima? ( Juk vis tiek nedirbu). O jei vis gi reikia ispeti butinai pries 14 dienu, kaip zinoti, kad nebusiu atleista anksciau ir jie tas 14 kalendoriniu dienu mane laikys? Problema yra tokia, kad as nenoriu nutraukti stazo, nes nutruktu ir pasalpos mokejimas. Ar tokiu atveju galeciau prasyti darbdavio, kad jis mane laikytu tas 14 kalendoriniu dienu, o joms pasibaigus as galeciau is karto pradeti dirbti kitoje darbovieteje ir nebutu stazo pertraukimo? Prasau patarimo...
Dekoju uz pagalba 🙂

Siūlau šalinti

#8064     2007-02-13 09:39   Vaida

14 d. laikotarpis daugiau skirtas darbdaviui, kad jis suspetu susirasti zmogu i tavo vieta. Tada, kai tu visvien imoneje nedirbi (esi atostogose), tavo darbdaviui is esmes tas pat. Todel, jei tau tinka, o jis sutinka, gali sutarti nutraukti ir nuo tos pacios dienos.
Del pasalpos mokejimo pasiskambink i sodra. Nes nutraukus sutarti vienoje darbovieteje ir pradejus dirbti kitoje, pasalpos mokejimas anksciau nutrukdavo.

  0
  0
Siūlau šalinti

#8066     2007-02-13 09:49   Indra

Dekoju uz atsakyma, tai taip suprantu, kad galiu but atleista pageidaujant ta data, kuri man yra tinkamesne, t.y. galiu prasyti, kad mane atleistu pvz butent po keturiolikos kalendoriniu dienu, bet ne anksciau?

  0
  0
Siūlau šalinti

#8069     2007-02-13 12:38   Rūta

Nutraukus darbo sutartį pirmojoje darbovietėje, nutrūksta ir sodros pašalpos mokėjimas. Jei tikrai labai norite dirbti, siūlau įsidarbinti kitoje įmonėje, bet darbo santykių su pirmąja darboviete nenutraukti.

  0
  0
Siūlau šalinti

#8072     2007-02-13 16:01   Indra

Bet abiejose imonese pirmaeilese pareigose negalesiu dirbti. Nenutraukti santykiu senoje darbovieteje galeciau tik tokiu atveju, jei naujoje darbovieteje dirbciau antraeilese, t.y. 0.5 etato

  0
  0
Siūlau šalinti

#8109     2007-02-19 09:35   AS

Kokios cia bedos, juk senoje darbovetieje tu esi atostogose kol vaikui sueis treji metai...
Tai niekam ir neidomu... ar tu tikrai sedi namie ar 12 val. per diena ari kur kitur...
Taip kad, mano kaip mamos ir buhalteres patarimas, dirbk naujoje o del senos darbovietes nepamirsk parasyti prasymo apie isejima, kai iki tu atostogu pabaigos bus likusios 14 dienu.
Vat ir viskas

  0
  0
Siūlau šalinti

#8140     2007-02-21 15:20   dairiduva

"Atleidimo iš darbo diena yra darbo diena" - kur tai parašyta. Jei darbo kodekse tai kelintas tai straipsnis? Dėkoju iš anksto

  0
  0
Siūlau šalinti

#8210     2007-02-27 16:36   Daiva
2007-02-21 15:20   dairiduva rašė:
"Atleidimo iš darbo diena yra darbo diena" - kur tai parašyta. Jei darbo kodekse tai kelintas tai straipsnis? Dėkoju iš anksto

Atsivertus ir paskaiciu kodeksa tikrai suzinosi. Niekas uz tave neskaitys.

  0
  0
Siūlau šalinti