| Gpm313 |
23 |
| Pinigų srautų ataskaita |
1 |
| Laivu agentavimas |
0 |
| Reprezentacinės išlaidos |
4 |
| Dividendai |
3 |
| Pelno mokestis |
7 |
| PLN204 pildymas |
6 |
| Pajamos natūra |
73 |
| GPM nuo dividendu |
2 |
| TSM PROGRAMA |
0 |
| Avansas direktoriui |
2 |
| Grynieji |
4 |
| saulės elektrinė |
3 |
| Saulės elektrinė |
2 |
| DARBO APMOKĖJIMO SISTEMA |
3 |
| Krovininių auto pirkimo savikaina |
0 |
| Pirkta iš Pigu.lt |
6 |
| įstinio kapitalo mažinimas |
0 |
| Sabis |
3 |
Įmonės darbuotojams bus pravedami atlyginimai per banką.(gaudavo atlyg.per kasą) Gal turite prašymo formą ,kurią turi darbuotojas parašyti įmonėje ir daugiau ar niekur jis neturi pildyti prašymo (turiu galvoje banke).
Darbuotojas prašymą rašo elementariai, kaip ir bet kokį kitą (atostogoms ar pan.). Taigi pasinaudokite jau turimu savo prašymo pavyzdžiu, pritraikydama jį pinigų pervedimui į asmeninę sąskaitą.
Ir niekam daugiau jokių prašymų rašyti nereikia, kai kad jūs klausėte dėl banko.
Labas rytas
Noriu paklausti , ar savininkei menamą atlyginimą reikia mokėti tik per banką ?
Noriu paklausti , ar savininkei menamą atlyginimą reikia mokėti tik per banką ?
Atlyginimai mokami tik per banką
bet savininkas nėra įmonės darbuotojas ?
Taikomas apribojimas 5000 eurų. Mokėkit viską per banką ir būsit ramūs ir niekam neįkliūsit.
Ačiū p, Virga , taip ir darysiu 🙂