Sveikutės. Įtariu prisidirbau. Dirbu buhalterinėje įmonėj. Gavau įmonę kur perka krovininius auto. As jokiu cmr negaunu tik pirkimo pardavimo sąskaitas. Mašinas pajamuoju pagal jas, bet juk turėčiau ir transporto išlaidas dėti prie savikainos?( iš transporto sąskaitos netau kurios butent tai transporto piremonės vežinas) ar nebutinai jei pvz transporto kain 600 Eurų o įmonės metinė apyvatya 2 mln.
Nervus ėda juodai. 
