| Pinigų srautų ataskaita |
1 |
| Laivu agentavimas |
0 |
| Reprezentacinės išlaidos |
4 |
| Dividendai |
3 |
| Pelno mokestis |
7 |
| PLN204 pildymas |
6 |
| Pajamos natūra |
73 |
| GPM nuo dividendu |
2 |
| TSM PROGRAMA |
0 |
| Avansas direktoriui |
2 |
| Grynieji |
4 |
| saulės elektrinė |
3 |
| Saulės elektrinė |
2 |
| DARBO APMOKĖJIMO SISTEMA |
3 |
| Krovininių auto pirkimo savikaina |
0 |
| Pirkta iš Pigu.lt |
6 |
| įstinio kapitalo mažinimas |
0 |
| Sabis |
3 |
| Sudengimas |
16 |
Laba diena, gal kažkas gali pakomentuoti dėl premijų ?
Jeigu išmokama vienkartinė premija, ar įtraukti reikia, kai skaičiuojame vid. DU ?
Dėkoju.
Jeigu išmokama vienkartinė premija, ar įtraukti reikia, kai skaičiuojame vid. DU ?
Dėkoju.
ne.
Jeigu išmokama vienkartinė premija, ar įtraukti reikia, kai skaičiuojame vid. DU ?
Dėkoju.
Priklauso nuo to už ką tą premiją skirta. Jei už darbą - tada įtraukiama į VDU. Jei pvz. jubilėjaus proga - tada ne.
Laba diena,
atleidžiame darbuotoją paskutinę mėnesio dieną sausio 31 d. Tą mėnesį jam buvo išmokėta metinė premija už praeitus metus. Ar skaičiuojant VDU tą premiją reikia įtraukti į VDU? Sausio mėn. reikia įtraukti į VDU skaičiavimą, kadangi, atleidimo diena sutampa su paskutine mėnesio darbo diena, o kaip dėl metinės premijos? Kiek aš žinau, tai metinė premija yra įtraukiama - 1/4 išmokėtos per 12 mėn. einančių prieš tą mėn, už kurį skaičiuojamas VDU. Tai būtų nuo praeitų metų sausio iki praeitų metų gruodžio? O jei atleidžiame PASKUTINĘ mėnesio dieną?