Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt


Pakuotės apskaita GPAIS

2018-12-19 09:21   IR rašė:
Dėl taisymo - tai tikrai ne problema. Vakar kaip tik koregavau visų 3 ketv. duomenis. Tik reikia nurodyti koregavimo priežąstį. O tai gali būti ir neteisingai nurodytas kodas, neteisingai nurodytas veiklos pobūdis, nėra paaiškinimų ir t.t. Dėl kiekių - tai čia ir yra kažkoks marazmas. Mes apskaitome tonomis, VMI irgi pateikaime tonomis, o GPAISą reikia suvest vienetais... Na, šioje vietoje aš darau, kaip man pasirodė patogiau. Sveriam, skaičiuojam pakuotę, excelyje susivedu viską svoriais. O į GPAIS - perskaičiuoju vienetais. Prekes gauname įvairiausiose dėžutėse, bet į GPAISą pirminę kartoninę dėžutę įsivedžiau kaip prekinį vienetą su svoriu 0,100 kg (0,0001 t). Ir tai vienintelė pozicija. Tai jeigu man Pragmos ataskaita parodo, kad iš viso pirminės pakuotės išleista 0,5 t, tai į GPAISą rašau 5000 vnt dėžučių (0,5/0,00010). Nežinau, ar gerai, bet čia duota mums laisvė: kaip apsirašome savo tvarkoje, taip ir suvedinėjame duomenis. Nežinau, ką pamatysiu metų gale, kai reikės suformuot ataskaitą už metus. Yra galimybė integruot visus duomenis iš Pragmos, bet dar neįsisavinau šito reikalo.
O dėl savanoriško sumokėjimo be jokių GPAISų - ar Jūs esate kažkurios tai organizacijos nariai (PTO, Žalio taško...)? Tada mokėtumėt dvigubai, ir organizacijai, ir valstybei. Spėju, kad kažkuris mokėjimas gali būtų neleidžiami atskaitymai, nes išeitų, kad savanoriškai pasididinate mokesčių sąnaudas, kai to gali nebūti. O individualus viso to tvarkymasis (nebūnant nariu), juk pats žinot, kiek užkrauna papildomų rūpesčių: kaip organizuot visuomenės informavimą, švietimą ir pan. Žodžiu, esam visi nei pakarti, nei paleisti...

Atsakymas

                             

Prisegti dokumentą (iki 5Mb):