Per 2025 mokejome avansini pelno mokesti 1641 .eur .,uz 2025 m pelno neturesime ir dabar 2025 12 31 d 4451 - moketinas pelo mokestis yra - 1641 eur . Ar sia suma su ( 1641) balanse palikti ar iskleti i 2 kl.
KIta forma, nes tai yra neribotos civilinės atsakomybės įmonė.
Gal galite dar paaiškinti, kokią turėsiu metinę pelno mokesčio deklaraciją pateikti už 2025 m. IĮ ? PLN204A jau nebepildysim? Ačiū kas dar pakomentuosite
Gal galite dar paaiškinti, kokią turėsiu metinę pelno mokesčio deklaraciją pateikti už 2025 m. IĮ ? PLN204A jau nebepildysim? Ačiū kas dar pakomentuosite
Gal galite dar paaiškinti, kokią turėsiu metinę pelno mokesčio deklaraciją pateikti už 2025 m. IĮ ? PLN204A jau nebepildysim? Ačiū kas dar pakomentuosite
Pildot kaip visada PLN204A, tik paskutinę versiją.
Avansinis pelno mokestis apskaitomas 2 kl., ten ir palikite. 4451 yra mokėtinas pelno mokestis.
Sveiki,
Individualiai įmonei pelno mokestis už 2025 m. bus 16% taip? ar PLN204A ta pati forma pildysis ? Ačiū kas atsakysite
Individualiai įmonei pelno mokestis už 2025 m. bus 16% taip? ar PLN204A ta pati forma pildysis ? Ačiū kas atsakysite
Prašau atsakykite
KIta forma, nes tai yra neribotos civilinės atsakomybės įmonė.
Gal galite dar paaiškinti, kokią turėsiu metinę pelno mokesčio deklaraciją pateikti už 2025 m. IĮ ? PLN204A jau nebepildysim? Ačiū kas dar pakomentuosite
Gal galite atsakyti buhalterės
Pildot kaip visada PLN204A, tik paskutinę versiją.