Gal galite dar paaiškinti, kokią turėsiu metinę pelno mokesčio deklaraciją pateikti už 2025 m. IĮ ? PLN204A jau nebepildysim? Ačiū kas dar pakomentuosite
Pildot kaip visada PLN204A, tik paskutinę versiją.
Gal galite dar paaiškinti, kokią turėsiu metinę pelno mokesčio deklaraciją pateikti už 2025 m. IĮ ? PLN204A jau nebepildysim? Ačiū kas dar pakomentuosite
KIta forma, nes tai yra neribotos civilinės atsakomybės įmonė.
Gal galite dar paaiškinti, kokią turėsiu metinę pelno mokesčio deklaraciją pateikti už 2025 m. IĮ ? PLN204A jau nebepildysim? Ačiū kas dar pakomentuosite
Per 2025 mokejome avansini pelno mokesti 1641 .eur .,uz 2025 m pelno neturesime ir dabar 2025 12 31 d 4451 - moketinas pelo mokestis yra - 1641 eur . Ar sia suma su ( 1641) balanse palikti ar iskleti i 2 kl.
Pildot kaip visada PLN204A, tik paskutinę versiją.
Gal galite atsakyti buhalterės
Gal galite dar paaiškinti, kokią turėsiu metinę pelno mokesčio deklaraciją pateikti už 2025 m. IĮ ? PLN204A jau nebepildysim? Ačiū kas dar pakomentuosite
KIta forma, nes tai yra neribotos civilinės atsakomybės įmonė.
Individualiai įmonei pelno mokestis už 2025 m. bus 16% taip? ar PLN204A ta pati forma pildysis ? Ačiū kas atsakysite
Prašau atsakykite
Sveiki,
Individualiai įmonei pelno mokestis už 2025 m. bus 16% taip? ar PLN204A ta pati forma pildysis ? Ačiū kas atsakysite
Avansinis pelno mokestis apskaitomas 2 kl., ten ir palikite. 4451 yra mokėtinas pelno mokestis.