Noriu apskaičiuoti apmokestinama metini pelna 2003m. Įmonė gauna Pajamas iš darbo biržos už remiamus darbus, subsidijuotas vietas...Ar šias įplaukas privalau traukti skaičiuojant pelno mokesti?
Skaičiuojant kelių mokesti nuojų neskaičiuoju. Prašau padėkit aš visiškai žalia.
Gaunamomis pajamomis iš darbo biržos mažinamos darbo užmokesčio sanaudos. Nuo jų neskaičiuojamas pelno mokestis, kelių mokestis ar pan.
D271
K6114
LABAI,LABAI DEKUI !!!!!!!!!!