Sveiki, kaip teisingai daryti dėl pensijų kaupimo perskaičiavimo. Kaip tą skirtumą, ar išmokėti darbuotojui, tiesiog pridėti sumą prie DU. O kiti mokesčiai neatsiskaito, susimaišiau, padėkit
Sveiki, kaip teisingai daryti dėl pensijų kaupimo perskaičiavimo. Kaip tą skirtumą, ar išmokėti darbuotojui, tiesiog pridėti sumą prie DU. O kiti mokesčiai neatsiskaito, susimaišiau, padėkit
Sveiki, koreguokite tą mėnesi už kuri priskaičiavote 3proc. ir sumokėkite darbuotojui, galite atskirai arba prie einamo mėnesio DU. Sodra grąžins įmonei tuos 3proc. arba galite tiesiog ne primokėti Sodrai sekanti mėnesi kai mokėsite. Grąžinti SODRA ne skuba, aš taip dariau darbuotojui išmokėjau prie DU o SODRAI ne primokėjau tą suma. Deklaracijos tikslinti ne reikia, skambinau SODRAI tai taip paaiškino kad teisingai yra.
Jokių mokesčių nėra, pervedat darbuotojui.
Sveiki, koreguokite tą mėnesi už kuri priskaičiavote 3proc. ir sumokėkite darbuotojui, galite atskirai arba prie einamo mėnesio DU. Sodra grąžins įmonei tuos 3proc. arba galite tiesiog ne primokėti Sodrai sekanti mėnesi kai mokėsite. Grąžinti SODRA ne skuba, aš taip dariau darbuotojui išmokėjau prie DU o SODRAI ne primokėjau tą suma. Deklaracijos tikslinti ne reikia, skambinau SODRAI tai taip paaiškino kad teisingai yra.