Sveiki, kilo klausimas. Autoservisas pirko automobilinių kvapų su spauda ir kiekvienam klientui kabina į automobilį kai atiduoda suremontuotą ir išvalyta. Kaip apskaitoje užpajamuoti kaip reprezentacinės išlaidos, pvm atskaita 50proc.? Ačiū už pagalba.
Kolegos parašykite prašau kas nors savo nuomonė, kaip su tais kvapais pajamavimas? Ačiū labai...
Manau kad sąnaudos
normalios sąnaudos, nes tai įmonės tiesioginei veiklai - pinigams uždirbti
O man atrodo reprezentacija...., Klausti VMI , gausit teisingą atsakymą.