Sveiki, kilo klausimas. Autoservisas pirko automobilinių kvapų su spauda ir kiekvienam klientui kabina į automobilį kai atiduoda suremontuotą ir išvalyta. Kaip apskaitoje užpajamuoti kaip reprezentacinės išlaidos, pvm atskaita 50proc.? Ačiū už pagalba.
O man atrodo reprezentacija...., Klausti VMI , gausit teisingą atsakymą.
normalios sąnaudos, nes tai įmonės tiesioginei veiklai - pinigams uždirbti
Manau kad sąnaudos
Kolegos parašykite prašau kas nors savo nuomonė, kaip su tais kvapais pajamavimas? Ačiū labai...