Gal kas naudojatės? Savivaldybė nebepriima kitaip sąskaitų. O išsiaiškinti sunku. Vadovas pirmą kartą prisijungė. Bet prašo įkelti sutartį be pardavimo. Na kiek ieškojau, nerandu kokia tai sutartis. Gal kas turite pavyzdį?
Ačių
kokių Jūs pavyzdžių ieškot? Manau, kad Jūsų prašo įvest sutartį, kurios pagrindu išrašyta teikiama/įkeliama sąskaita faktūra. Sutartis juk turi numerį.
Arba gali būti žodinė sutartis.
neturim,skambinom i kelias vietas,sakė siūsti.Tai gal badyti nuvažiuoti? Kažkokius popierius nusivežti?
Kiekvienam darbui arba konkursas vyksta arba ne konkurso būdu pinigus skiria darbams. Visada surašo sutartis. Žinot sumą kokią turit. skambinkit savivaldybėn ir klauskit kas rašo sutartis ar jinai surašyta, ar jums patiems ją susirašyti, susirinkti parašus.
Sveiki, noriu paklausti ar jums veikia SABIS sistema šiandien? nes man niekaip nepavyksta prisijungti gal kokie programos atnaujinimo darbai šiandien vyksta?
kokių Jūs pavyzdžių ieškot? Manau, kad Jūsų prašo įvest sutartį, kurios pagrindu išrašyta teikiama/įkeliama sąskaita faktūra. Sutartis juk turi numerį.
Arba gali būti žodinė sutartis.
O kur gauti sutarties numerį? Skambinom į savivaldybę,nelabai nori kalbėti, sako siūskite sutartį ir viskas.
Neturit sutarties, teikit pagal žodinę. Visada priima
neturim,skambinom i kelias vietas,sakė siūsti.Tai gal badyti nuvažiuoti? Kažkokius popierius nusivežti?
Kiekvienam darbui arba konkursas vyksta arba ne konkurso būdu pinigus skiria darbams. Visada surašo sutartis. Žinot sumą kokią turit. skambinkit savivaldybėn ir klauskit kas rašo sutartis ar jinai surašyta, ar jums patiems ją susirašyti, susirinkti parašus.
Sveiki, noriu paklausti ar jums veikia SABIS sistema šiandien? nes man niekaip nepavyksta prisijungti
gal kokie programos atnaujinimo darbai šiandien vyksta?