Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


SABIS sistema

SABIS sistema
#38394     2025-04-24 08:51   Rokas

Gal kas naudojatės? Savivaldybė nebepriima kitaip sąskaitų. O išsiaiškinti sunku. Vadovas pirmą kartą prisijungė. Bet prašo įkelti sutartį be pardavimo. Na kiek ieškojau, nerandu kokia tai sutartis. Gal kas turite pavyzdį?
Ačių

Siūlau šalinti

#230854     2025-04-24 09:58   ..

kokių Jūs pavyzdžių ieškot? Manau, kad Jūsų prašo įvest sutartį, kurios pagrindu išrašyta teikiama/įkeliama sąskaita faktūra. Sutartis juk turi numerį.
Arba gali būti žodinė sutartis.

  0
  0
Siūlau šalinti

#230858     2025-04-25 10:07   Rokas

O kur gauti sutarties numerį? Skambinom į savivaldybę,nelabai nori kalbėti, sako siūskite sutartį ir viskas.

  0
  0
Siūlau šalinti

#230859     2025-04-25 10:40   Eglė

Neturit sutarties, teikit pagal žodinę. Visada priima

  0
  0
Siūlau šalinti

#230861     2025-04-25 11:02   Rokas

neturim,skambinom i kelias vietas,sakė siūsti.Tai gal badyti nuvažiuoti? Kažkokius popierius nusivežti?

  0
  0
Siūlau šalinti

#230866     2025-04-25 19:19   virga
2025-04-25 11:02   Rokas rašė:
neturim,skambinom i kelias vietas,sakė siūsti.Tai gal badyti nuvažiuoti? Kažkokius popierius nusivežti?

Kiekvienam darbui arba konkursas vyksta arba ne konkurso būdu pinigus skiria darbams. Visada surašo sutartis. Žinot sumą kokią turit. skambinkit savivaldybėn ir klauskit kas rašo sutartis ar jinai surašyta, ar jums patiems ją susirašyti, susirinkti parašus.

  0
  0
Siūlau šalinti

#231593     2026-05-07 09:44   buhalter

Sveiki, noriu paklausti ar jums veikia SABIS sistema šiandien? nes man niekaip nepavyksta prisijungti gal kokie programos atnaujinimo darbai šiandien vyksta?

  0
  0
Siūlau šalinti