Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


teismui

teismui
#3047     2007-09-24 10:23   vilma

Prieš savaitę įmonėm išsiunčiau pretenzijas su suderinimo aktais ir prašymu atsiskaityti per 7 dienas atsiskaitymo iš jų negavau, negrąžino ir patvirtintų suderinimo aktų .Ar aš galiu ruošti dokumentus ir paduoti juos į teismą.Jei taip ,tai gal kas turit PVZ teismo rašto kurį reik parašyti? ačiū

Siūlau šalinti

#12537     2007-09-24 12:06   Ieva

Mes tokius dalykus tvarkome tik per teisininkus (advokatus), jie viską žino. Pavykus atsiimti skolą, skolininkui priteisia ir teismo išlaidas, paskui jas įmonei permeta teisininkai. Bent jau su užsienio skolininkais taip būna.

  0
  0
Siūlau šalinti

#12546     2007-09-24 13:23   vilmma
2007-09-24 12:06   Ieva rašė:
Mes tokius dalykus tvarkome tik per teisininkus (advokatus), jie viską žino. Pavykus atsiimti skolą, skolininkui priteisia ir teismo išlaidas, paskui jas įmonei permeta teisininkai. Bent jau su užsienio skolininkais taip būna.

aš suprantu, bet teisininko mes neturim ,ne jau visi tik per juos ir tvarko.Gal yra kas patys tokios dalykus tvarko.Mūsų buves direktorius tai pats tuos reikalus tvarkydavo bet jis jau nebedirba ir neturiu pas ka paklaust.

  0
  0
Siūlau šalinti

#12547     2007-09-24 13:47   aha
2007-09-24 10:23   vilma rašė:
Prieš savaitę įmonėm išsiunčiau pretenzijas su suderinimo aktais ir prašymu atsiskaityti per 7 dienas atsiskaitymo iš jų negavau, negrąžino ir patvirtintų suderinimo aktų .Ar aš galiu ruošti dokumentus ir paduoti juos į teismą.Jei taip ,tai gal kas turit PVZ teismo rašto kurį reik parašyti? ačiū

Taip jau neskubėkite su teismais.Paskambinkite, paklauskite, gal jie negavo suderinimo akto, paklauskite, kada galėtų apmokėti skolą, gal padėtis nėra tokia bloga, kad reikėtų į teismą kreiptis.Aš tokius dalykus geranoriškai linkusi spręsti, ir pasiteisina iš 100, 99.

  0
  0
Siūlau šalinti

#12548     2007-09-24 14:37   Rasssa
2007-09-24 10:23   vilma rašė:
Prieš savaitę įmonėm išsiunčiau pretenzijas su suderinimo aktais ir prašymu atsiskaityti per 7 dienas atsiskaitymo iš jų negavau, negrąžino ir patvirtintų suderinimo aktų .Ar aš galiu ruošti dokumentus ir paduoti juos į teismą.Jei taip ,tai gal kas turit PVZ teismo rašto kurį reik parašyti? ačiū

Paprastai suderinimo akte būna pastaba:"Prašome grąžinti užpildytą ir pasiraštą ir.t.t.Priešingu atvėju laikysime lukučius suderintus pgl. mūsų duomenis."mano nuomone jei yra toks prierašas jūs turite pilną teisę laikyti, kad kilučiai sudarinti.
O Iškarto teismais gąsdinti, nežinau ar ilgai turėsite gerą reputaciją?Netgi būtų neetiška iš jūsų pusės. jei negavote atsakymo tAI BENT JAU PASIDOMĖKITE, KODĖL?

  0
  0
Siūlau šalinti

#12560     2007-09-24 19:34   vilma
2007-09-24 14:37   Rasssa rašė:
Paprastai suderinimo akte būna pastaba:"Prašome grąžinti užpildytą ir pasiraštą ir.t.t.Priešingu atvėju laikysime lukučius suderintus pgl. mūsų duomenis."mano nuomone jei yra toks prierašas jūs turite pilną teisę laikyti, kad kilučiai sudarinti.
O Iškarto teismais gąsdinti, nežinau ar ilgai turėsite gerą reputaciją?Netgi būtų neetiška iš jūsų pusės. jei negavote atsakymo tAI BENT JAU PASIDOMĖKITE, KODĖL?

daugiau nei pusmetį į savaitę po porą kartų geranoriškai prašom skolos ir vis girdim sekančia savaitę arba sekantį mėnesį .tai apie kieno gerą reputaciją kalbam.Jei skambinimai yra ignuruojami ir į juos nekreipiamas joks dėmesys tai tada patarkit kaip tada skolą išsireikalauti su tuo geranoriškumu mes praradom krūvą pinigų nes nebeliko jau iš ko atsiiminėt skolų

  0
  0
Siūlau šalinti