Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ


Ukrainiečio įdarbinimas

Ukrainiečio įdarbinimas
#37961     2023-09-06 13:26   Julija

Laba diena, reikia patarimo. Planuojame įdarbinti ukrainietį, bet sužinojome, kad praeitame darbe turi konfliktą su direktoriumi, nes įmone stabdo ar perleidžia veiklą (tiksliai nežinome) ir visus darbuotojus paprašė parašyti prašymus del atleidomo savo noru, visi kaip sutiko ir su jais atsikaite įmone normaliai (nes vienas darbuotojas jau dirba pas mus (LR pilietis)), o ukrainietis nenori to daryti, nori kad įmone moketų išmoką, nenori buti atleistas savo noru, žinoma mes tiksliai situacijos nežinome... Klausymas toks: " Kaip mums apsisaugoti nuo rūpesčių ateityje su ukrainiečiu? nes darbutojas kaip ir geras specialistas, reikalingas mūsų veiklai". Mūsų nuomone, tai pasiūlyti kolkas terminuotą sutartį, bet ar neiškils kokių problemų vel...." Gal kas turi patirties įdarbinant ukrainiečius? Lauksime nuomonių ir patarimų. Ačiū 🙂

Siūlau šalinti

#228899     2023-09-06 14:17   J.
2023-09-06 13:26   Julija rašė:
Laba diena, reikia patarimo. Planuojame įdarbinti ukrainietį, bet sužinojome, kad praeitame darbe turi konfliktą su direktoriumi, nes įmone stabdo ar perleidžia veiklą (tiksliai nežinome) ir visus darbuotojus paprašė parašyti prašymus del atleidomo savo noru, visi kaip sutiko ir su jais atsikaite įmone normaliai (nes vienas darbuotojas jau dirba pas mus (LR pilietis)), o ukrainietis nenori to daryti, nori kad įmone moketų išmoką, nenori buti atleistas savo noru, žinoma mes tiksliai situacijos nežinome... Klausymas toks: Kaip mums apsisaugoti nuo rūpesčių ateityje su ukrainiečiu? nes darbutojas kaip ir geras specialistas, reikalingas mūsų veiklai. Mūsų nuomone, tai pasiūlyti kolkas terminuotą sutartį, bet ar neiškils kokių problemų vel.... Gal kas turi patirties įdarbinant ukrainiečius? Lauksime nuomonių ir patarimų. Ačiū 🙂

Manau daryčiau taip pat, terminuotą darbo sutartį

  0
  0
Siūlau šalinti

#228900     2023-09-06 14:26   Julija

Ačiū, o nutraukiant/ baigiant vykdyti terminuotą darbo sutartį reikia nurodyti kažkokią priežastį, kodel nera pratesiama?

  0
  0
Siūlau šalinti

#228905     2023-09-06 17:54   J.
2023-09-06 14:26   Julija rašė:
Ačiū, o nutraukiant/ baigiant vykdyti terminuotą darbo sutartį reikia nurodyti kažkokią priežastį, kodel nera pratesiama?

Nereikia, ją nutraukiant nurodot atleidimą pagal atitinkamą DK straipsnį, pasibaigus terminuotai DS.Tam tokios ir sudaromos:)

  1
  0
Siūlau šalinti