Laba diena, paskutinę metų dieną direktoriui išmokėto avanso sąskaitoj kaba likutis. Reikia priskaičiuoti menamas palūkanas. Klausimas - kur tas menamas palūkanas atvaizduoti pln204 ??
Laba diena, paskutinę metų dieną direktoriui išmokėto avanso sąskaitoj kaba likutis. Reikia priskaičiuoti menamas palūkanas. Klausimas - kur tas menamas palūkanas atvaizduoti pln204 ??
Šitas avansas kaba jau kelis metus, tai manau, kad jau galėtų kaip ir beprocentinė paskola skaitytis..
Jūs už avanso likutį palūkanas skaičiuojate?