Sveikutė. Turiu bėda. KadNgi balansų teikimolaikas tikrinausi kokius dokumentus turiu. Jie man siunčia dokumentus. Taigi. Patikrinus pastebėjau jog jie už 2025 metus man neataiuntė visų kpo ir yr toks kuris viršija 6000. Žinau jog tuėsiu jį deklaruoti. Taigi man bauda grės už tai kad nepateikiau anksčiau? Ir kokio dydžio
Sveikutė. Turiu bėda. KadNgi balansų teikimolaikas tikrinausi kokius dokumentus turiu. Jie man siunčia dokumentus. Taigi. Patikrinus pastebėjau jog jie už 2025 metus man neataiuntė visų kpo ir yr toks kuris viršija 6000. Žinau jog tuėsiu jį deklaruoti. Taigi man bauda grės už tai kad nepateikiau anksčiau? Ir kokio dydžio
Baudos už atsiskaitymo grynaisiais limito viršijimą:100–500 Eur bauda abiems sandorio šalims (mokėtojui ir gavėjui).
200–1000 Eur bauda įmonės vadovui ar kitam atsakingam asmeniui.Pastaba: Jei limitas viršijamas pakartotinai, baudos didėja dvigubai.
Baudos už atsiskaitymo grynaisiais limito viršijimą:100–500 Eur bauda abiems sandorio šalims (mokėtojui ir gavėjui).
200–1000 Eur bauda įmonės vadovui ar kitam atsakingam asmeniui.Pastaba: Jei limitas viršijamas pakartotinai, baudos didėja dvigubai.
Karočia plosiu nes nepateikiau:( nesvarbu kad tik dabar gavau kpo:(
O kur turėjot jį pateikti?
Pranešimas PRC915 teikiamas elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS)