Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ


Grynieji

Grynieji
#38605     2026-05-26 19:49   Naujokė

Sveikutė. Turiu bėda. KadNgi balansų teikimolaikas tikrinausi kokius dokumentus turiu. Jie man siunčia dokumentus. Taigi. Patikrinus pastebėjau jog jie už 2025 metus man neataiuntė visų kpo ir yr toks kuris viršija 6000. Žinau jog tuėsiu jį deklaruoti. Taigi man bauda grės už tai kad nepateikiau anksčiau? Ir kokio dydžio

Siūlau šalinti

#231628     2026-05-27 10:30   virga
2026-05-26 19:49   Naujokė rašė:
Sveikutė. Turiu bėda. KadNgi balansų teikimolaikas tikrinausi kokius dokumentus turiu. Jie man siunčia dokumentus. Taigi. Patikrinus pastebėjau jog jie už 2025 metus man neataiuntė visų kpo ir yr toks kuris viršija 6000. Žinau jog tuėsiu jį deklaruoti. Taigi man bauda grės už tai kad nepateikiau anksčiau? Ir kokio dydžio

Baudos už atsiskaitymo grynaisiais limito viršijimą:100–500 Eur bauda abiems sandorio šalims (mokėtojui ir gavėjui).
200–1000 Eur bauda įmonės vadovui ar kitam atsakingam asmeniui.Pastaba: Jei limitas viršijamas pakartotinai, baudos didėja dvigubai.

  0
  0
Siūlau šalinti

#231629     2026-05-27 12:39   ZZz

Karočia plosiu nes nepateikiau:( nesvarbu kad tik dabar gavau kpo:(

  0
  0
Siūlau šalinti

#231630     2026-05-27 13:44   Nežinanti
2026-05-27 12:39   ZZz rašė:
Karočia plosiu nes nepateikiau:( nesvarbu kad tik dabar gavau kpo:(

O kur turėjot jį pateikti?

  0
  0
Siūlau šalinti

#231632     2026-05-27 14:05   virga
2026-05-27 13:44   Nežinanti rašė:
O kur turėjot jį pateikti?

Pranešimas PRC915 teikiamas elektroniniu būdu per VMI Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS)

  1
  1
Siūlau šalinti