Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ


del pakuotės

del pakuotės
#2329     2007-06-07 11:46   millaj

Tokia situacija, kai importuodavomes medžiagas jas gaudavome tokioje dideleje medinėje dėžėje, saskaitoje ir cmr ji budavo nurodyta, kaip prekė su kaina, siam momentui ju neturime, nes kazkur panaudojame tos medienos lentas, kaip pakuote ji yra itraukta i pakuotes deklaracija, mokesciai sumoekti, noriu paklausti, kaip man dabar nurasyti tas dežes, kaip leidžiamus atskaitymus ar ne?

Siūlau šalinti

#9373     2007-06-07 12:28   Rasssa
2007-06-07 11:46   millaj rašė:
Tokia situacija, kai importuodavomes medžiagas jas gaudavome tokioje dideleje medinėje dėžėje, saskaitoje ir cmr ji budavo nurodyta, kaip prekė su kaina, siam momentui ju neturime, nes kazkur panaudojame tos medienos lentas, kaip pakuote ji yra itraukta i pakuotes deklaracija, mokesciai sumoekti, noriu paklausti, kaip man dabar nurasyti tas dežes, kaip leidžiamus atskaitymus ar ne?

Mano nuomone, jei sumokėjai ,deklaravai-leidžiami atskaitymai. O kodėl tu nurašai dėžes ?
Gal aš ko nesuprantu?

  0
  0
Siūlau šalinti

#9382     2007-06-07 16:02   millaj

tai nes mes ju neturim, tos lentos jau sunaudotos nuo tu dėžių

  0
  0
Siūlau šalinti

#9394     2007-06-08 10:55   Rasssa
2007-06-07 16:02   millaj rašė:
tai nes mes ju neturim, tos lentos jau sunaudotos nuo tu dėžių

Mano nuomone, jokių nurašymų nereikia.Dar manau jums reikia sudaryti sutartį su įmone, kuri perdirbtų šią pakuotę. Baigaintis metams išduotų pažymą apie pesdirbtą pakuotę, o jus sumažintumėte pakuotės mokestį.
p.s. čia mano nuomonė.

  0
  0
Siūlau šalinti

#9395     2007-06-08 11:17   millaj

tai mes neturim jau tu dėžių jos sunaudotos, o sandelyje jos fiksuojasi dar, tai nezinau ar galiu nurasyti kaip sanaudas leistinas

  0
  0
Siūlau šalinti

#9399     2007-06-08 14:20   Rasssa
2007-06-08 11:17   millaj rašė:
tai mes neturim jau tu dėžių jos sunaudotos, o sandelyje jos fiksuojasi dar, tai nezinau ar galiu nurasyti kaip sanaudas leistinas

Man neteko susidurti su tokia situacija. Tačiau mano nuomone surašyk nurašymo aktą. Prisiminiau, o kaip prekes parduodate, kaip jas pakuojate? Jei taip tai, akte nurodykite, kad pakuotė buvo panaudota prekėms supakuoti. Metam pasibiagus deklaruosi kaip "išleistą" (pakuotę )Lietuvoje.

  0
  0
Siūlau šalinti