Sveikutė. Turiu bėda. KadNgi balansų teikimolaikas tikrinausi kokius dokumentus turiu. Jie man siunčia dokumentus. Taigi. Patikrinus pastebėjau jog jie už 2025 metus man neataiuntė visų kpo ir yr toks kuris viršija 6000. Žinau jog tuėsiu jį deklaruoti. Taigi man bauda grės už tai kad nepateikiau anksčiau? Ir kokio dydžio