Laba diena, pirmą kartą dirbu su kasos aparatu, prašau pagalbos. Atsitiko taip: 2025.07.01 vakare kasoje likutis 170 Eur, 2025.07.02 ryte atėjus pamiršau įdėti likutį, dienos apyvarta 250 Eur, išėmimą padariau 250 Eur. Kasos kvite rašo likutis 0 Eur . O turėtų būti 170 Eur. Kaip man pasielgti? Prašau ..