Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ


pagelbėkit žaliai buhalterei

pagelbėkit žaliai buhalterei
#3368     2007-11-06 09:45   simona

darbuotojas išėjo atostogų ir joms pasibaigus išėjo iš darbo. žinau, kad atleidžiant darbuotoja FAPM turi būti pervestas iš karto, o mokesčiai sodrai, kaip ir visada. kokias sumas as turiu surašyti ūkinių operacijų žurnale mėnesio pabaigoje iš DU žiniaraščio. tikiuosi mano klausimą kas nors suprato.

Siūlau šalinti

#14100     2007-11-06 10:20   V
2007-11-06 09:45   simona rašė:
darbuotojas išėjo atostogų ir joms pasibaigus išėjo iš darbo. žinau, kad atleidžiant darbuotoja FAPM turi būti pervestas iš karto, o mokesčiai sodrai, kaip ir visada. kokias sumas as turiu surašyti ūkinių operacijų žurnale mėnesio pabaigoje iš DU žiniaraščio. tikiuosi mano klausimą kas nors suprato.

Šiaip jau ne FAPM, o GPM, kuris sumokamas priklausomai nuo tuo kada sumokėjot darbuotojui, arba iki 15d arba iki 31d.

  0
  0
Siūlau šalinti

#14136     2007-11-06 15:17   Edita
2007-11-06 09:45   simona rašė:
darbuotojas išėjo atostogų ir joms pasibaigus išėjo iš darbo. žinau, kad atleidžiant darbuotoja FAPM turi būti pervestas iš karto, o mokesčiai sodrai, kaip ir visada. kokias sumas as turiu surašyti ūkinių operacijų žurnale mėnesio pabaigoje iš DU žiniaraščio. tikiuosi mano klausimą kas nors suprato.

Gerb. Simona,
ne visiskai supratau Jusu klausima. Kaip as suprantu, tai Jusu darbuotojas gavo atostoginius ir isejo is darbuo tame paciame men.? Darant prielaida, kad jis isnaudojo visas jam priklausancias atostogas, operaciju zurnale gale men. irasote visus irasus kaip ir is eilinio men. darbo uzmokescio ziniarascio ir dar plius priskaitytus atostoginius ir plius iseitines kompensacijos (jei tokia moketa) priskaityta suma.
Tada:
D :
priskaitytas darbo uzm. uz men.
priskaityti atostoginiai
priskaityta iseitine kompensacija
priskaityta Sodra (30,98 %)
K:
Isskaitytas GPM
Sodrai isiskolinimas (33,98 %)
darbuotojo mokamos sodros imokos (3%)
ismokamas darbo uzmokestis (i rankas).

Su viltimi, kad kazka supratote

  0
  0
Siūlau šalinti