Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt


panaudos sutartis ir keliu mok

panaudos sutartis ir keliu mok
#2039     2007-04-08 09:02   Laimute

Su Sv.Velykom visus... Kadangi esu nesusidurusi su tokia situacija, prasau jusu pagalbos: kai sudarom panaudos sutarti del krovinio automobilio uz 1500lt. Suprantu ismokam ta suma. Bet koks pajamu mokestis, ar 15 procentu? Ir gal kas galit pasakyt tada apie keliu mokesti: koks jis ir kas kiek mokamas? Arba kur galima pasiskaityti?????

Siūlau šalinti

#8593     2007-04-08 13:35   vilma
2007-04-08 09:02   Laimute rašė:
Su Sv.Velykom visus... Kadangi esu nesusidurusi su tokia situacija, prasau jusu pagalbos: kai sudarom panaudos sutarti del krovinio automobilio uz 1500lt. Suprantu ismokam ta suma. Bet koks pajamu mokestis, ar 15 procentu? Ir gal kas galit pasakyt tada apie keliu mokesti: koks jis ir kas kiek mokamas? Arba kur galima pasiskaityti?????

kai sudarot panaudos sutartį tai joks mokestis neimamas.O imamas kai sudaroma automobilio nuomos sutartis

  0
  0
Siūlau šalinti

#8595     2007-04-09 10:23   janina

pagal panaudos sutarti , visi mokesciai mokate pati. Bet pas jus ne panaudos, bet nuomos sutartis, jeigu jus mokate 1500 lt. t. y didelis skirtumas. Panauda-jeigu adiduodama naudotis nemokamai, a jeigu mokate t.y jau nuoma.

  0
  0
Siūlau šalinti

#8597     2007-04-10 11:38   Laimutė

Labai aciu kas atsiliepete, tikrai susimaisiau jau, gal veleykos paveike, tikrai tai nuomos sutartis. O kaip tada teisingai padaryti????????

  0
  0
Siūlau šalinti

#8603     2007-04-11 08:45   Vaida

Jei tai nuomos sutartis, isaičiuojate iš 1500 Lt 15 proc. pajamų mokestį ir patys pervedate VMI. 1500 Lt į išskaičiuotą bei pervestą mokestį deklaruojate mėnesinėje bei metinėje pajamų mokesčio deklaracijoje. Geriausia viską numatyti pačioje nuomos sutartyje. Jei mokate kelių mokestį už nuomotoją, tai sumokėta suma taip pat yra apmokestinamos nuomotojo pajamos. Arba įvertinate tą mokesčio dydį ir sudarydami nuomos sutartį jį tiesiog pripliusuojate prie niomos kainos.

  0
  0
Siūlau šalinti

#8605     2007-04-11 10:44   Jolanta

Man pasisrode, kad kalbama apie transporto priemoniu savininku ar valdytoju mokesti, kitaip sakant apie mokesti uz vaziavima automagistraliniais keliais. Mano manynu jei nuomojates transporto priemone tai ja ir naudojates Jus kaip nuomininkas.Tokiu atveju mokestis uz vaziavim1 keliais tikrai yra nuomininko sanaudos.Juk si mokesti galima moketi uz diena, pusmeti, ar metus..Su nuomos sutartimi ir nuomininku manau sis mokestis neturi nieko bendro.

  0
  0
Siūlau šalinti