Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ


skolu rastas

skolu rastas
#3517     2007-11-21 11:11   Dianele

sveikuciai padekit kas galit:(
nes dar nebuvo tekes toks atvejas man.
imones vairuotojas pridare nuostoliu imonei uz didele suma(avarijos,baudos ir t.t.), kokio tipo rasta man parasyti,nes mes ji duosim i antstolius???

Siūlau šalinti

#14664     2007-11-21 12:13   va

Pirmiau į teismą paduokit, nes antstuoliai išieškoja tik pagal teismo sprendimą

  0
  0
Siūlau šalinti

#14665     2007-11-21 12:22   Dianele
2007-11-21 12:13   va rašė:
Pirmiau į teismą paduokit, nes antstuoliai išieškoja tik pagal teismo sprendimą

o koki rasta man reikia surasyti, vistiek juk reikes kad tas darbuotojas pasirasytu ar kazka?ka as teismui pateiksiu???

  0
  0
Siūlau šalinti

#14668     2007-11-21 12:42   va

Įrodymus, kad įmonė patirė nuostolį dėl darbuotojo kaltės.

  0
  0
Siūlau šalinti

#14686     2007-11-21 15:48   777

surinkti irodymus, kad nuostoliai susidare del darbuotojo kaltes, patikekit, labai sunku. Nuo pat pradziu viskas imoneje turi buti reglamentuota isakymais, pareigybinemis, darbo tvarka ir t.t. ir pan. Blogiausia yra tai, kad darbuotojas prisiverda koses, pridaro nuostoliu imonei, o darbo kodeksas ji taip apgina(o jei dar advokatas "kietas") tai ir kalta lieka imone. Paprasciausias variantas Lietuvoje kovoti su tokiais blogiukais darbuotojais yra samdomi "berniukai", kurie "ismus" skola. Musu imoneje sargo pamainos metu buvo suorganizuota stambi vagyste. Kvietem policija ir visus kitus formalumus atlikom, bet galutiniam rezultate, imone iki sios dienos nesulaukia atlygio, darbuotojas prinese visokiu pazymu, kad isvis sargu dirbti negalejo ir kalta liko imone.

  0
  0
Siūlau šalinti