Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


Vyr.finansininkės teisės ir pa

Vyr.finansininkės teisės ir pa
#1388     2005-11-17 10:41   Milda

Gerb.kelegos,labai norečiau sulaukti jusu pagalbos ieskant rasytinės medžiagos apie finansininkes teises ir pareigas.Esu skaiciusi,jog finansininkas turi teisę reikalauti ,kad apskaita atliekantys ,materialiai atsakingi asmeni pristatytų i buhalterija reikaujamus dokumentus laiku ir užpildytus pagal finansininko reikalavimus(ne laisvos formos).Siems siu darbų neatlkus finansininkas turi teisę reikalauti rašytinių pasiaiškinimų ir siulyti nuobaudas.Gal kas patars kur rasti sia medziagą.Iš anksto dėkoju.

Siūlau šalinti

#5660     2005-11-17 13:49   Živilė

Kiek supratau, kalbama apie atskaitingus asmenis, kada ir kokia tvarka jie turi pateikti sumokėjimą įrodančius dok-tus.LRV 2000-02-17d.nutarimo Nr179 9 punktas:...atskaitingas asmuo su buhalterija astsiskaito vyr.buhalterio nustatyta ir ūkio subjekto vadovo patvirtinta tvarka...

  0
  0
Siūlau šalinti

#5661     2005-11-17 14:42   Milda
2005-11-17 13:49   Živilė rašė:
Kiek supratau, kalbama apie atskaitingus asmenis, kada ir kokia tvarka jie turi pateikti sumokėjimą įrodančius dok-tus.LRV 2000-02-17d.nutarimo Nr179 9 punktas:...atskaitingas asmuo su buhalterija astsiskaito vyr.buhalterio nustatyta ir ūkio subjekto vadovo patvirtinta tvarka...

ne,as noriu issireikalauti is kadru inspektores suvestiniu tabeliu,imoneje dirba dau padalinių,tad visi meistrai pildo tik savo darbuotoju tabeli.Tad visa imones atidirbta valandu ir darbuotoju bei ju dirbtu dienu skaiciu,virsvalandzius galima pamtyti sik visus tabelius suvedus i viena ir ji subalansavus,O ji gaudama direktoriaus palaiminima jo piktybiskai neraso.Ka daryti,nes aditas i akta tikrai irasys.kaip elgtis tolau?

  0
  0
Siūlau šalinti

#5662     2005-11-17 15:16   Živilė

Na tai reikia direktoriu apie tai pasakyti. Bet ta lazda turi du galus, pas mane buvo tokia kadru inspektore kad taip subalansuodavo, net kelis kartus statistika skambino del neteisingai suvestu valandu. Tada reikejo savo jejomis ilgai knystis ir balansuoti is naujo. Man atrodo, geriau is buhalterijos kas nors tikrintu ir darytu suvestine.

  0
  0
Siūlau šalinti

#5663     2005-11-21 20:47   Ievute

Mes taip pat turime tabelius tik atskirais padaliniais, man ir nereikia vieno...kiek žinau gamyklų ar įmonių-niekur nedaro vieno tabelio per įmonę. Bet šį klausimą nei yr.buh, nei finansininkas pats išspręsti be direktoriaus įsakymo negali, na neturi jis tokių įgaliojimų dabar. Anksčiau dar buhalterinių pagrindų įstatyme buvo sakinys, kad vyr.buh. nurodymai buhalterinės apskaitos klausimais privalomi įmonhės darbuotojams, o dabar nebėra, nes ir atsakomybės daug kur nebėra, taigi.... Reikia vadovo rašytinės pagalbos.

  0
  0
Siūlau šalinti