Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt


Ačiū

#6187     2004-12-22 08:43   alda

Pritariu zuikiui. Prisikabint galima ir prie stulpo. Jokio pykčio iš Taxiečių nematau. Atvirkščiai.
Buvau kažkada atsakydama į klausimą pasiuntusi žvilgtert į Tax.lt. Tai ištrynė po pusvalandžio. Dar kartą parašiau -vėl ištrynė. Nemalonu tapo. Vietos po saule visiems užteks. Reikia ja išsikovoti nenaikinant.

  0
  0
Siūlau šalinti

#6186     2004-12-21 19:08   zuikis

ale patis jus pikti kad kiti taip atrodo. Nebuk piktas ir kiti bus geri.

  0
  0
Siūlau šalinti

#6185     2004-12-20 08:30   flamenko

Taxiečiai, jau ir čia pyktį rodote ?

  0
  0
Siūlau šalinti

#6184     2004-12-19 18:51   Taxietė

Ponai, jūs ne diagnozes nustatinėkit ir kritikuokit , o geriau pasistenkit, kad šis forumas klestėtų, ką nuoširdžiai linkiu šio portalo įkūrėjui ir mieliems dalyviams.
Sveika konkurencija bus visiems į naudą, o pletkint už akių paprasčiausiai negražu.

  0
  0
Siūlau šalinti

#6183     2004-12-19 12:32   Mina
2004-12-17 12:57   Allegro rašė:
Kodėl rašai "tobulinkit savo portalą"? Jei parašei bent vieną žinutę, tai jau ir Tavo.
Tax.lt sakyčiau "serga": arba privalai įgyti senbuvių palankumą, arba su paprastu klausimu geriau nelysti - lieps naudotis paieška ir to pačio neklausinėti.

Nu tik, nu tik...Tax.lt sveikas kaip ridikas. Kažkodėl man atrodo, kad Allegro man labai pažystamas tonas. Daugiau nei keistas man tavo posakis - "privalai įgyti senbuvių palankumą". Ar ne tie patys senbuviai labiausiai ir neriasi iš kailio atsakinėdami, nesavanaudiškai skubėdami į pagalbą? Ar ne jie kilnoja naujiems nariams temas, kuriose jie gali rasti tai, ko reikia, kartais už tai sulaukdami įžūlių reikalavimų atsakyti tuoj pat? O jei patariama pasinaudoti paieška, tai tik norėdami, kad nauji nariai išmoktų normaliai naudotis forumu. Į forumą einama ne akių drąskyti - einama jame dirbti ir bendrauti. O kad būtų galima normaliai dirbti, reikia mokėti naudotis darbo įrankiu.

Ir ačiū Petro forumui, man čia patinka, nors ir retokai užsuku - laiko stoka. Be to, dviejuose namuose gyventi ne visai išeina. Sunkios dienelės dabar buhalteriams. Bet mūsų nugaros jau pripratusios, ar ne? Sėkmės mums visiems

  0
  0
Siūlau šalinti

#6182     2004-12-17 16:15   Miga

Atsiprašymas priimtas
Aš turbūt per karštai sureagavau

  0
  0
Siūlau šalinti

#6181     2004-12-17 14:38   Allegro

Nu geras...

Kur įžvelgei mano piktumą?
Tikrai nenorėjau nieko gasdinti, atsiprašau.

  0
  0
Siūlau šalinti

#6180     2004-12-17 13:35   Miga

Iš kur toks piktumas
Aš visai draugiškai, manau, kad niekas gyvenime nestovi ir visusr viską reikia tobulinti
oi kaip išsiganadau tokio piktumo

  0
  0
Siūlau šalinti

#6179     2004-12-17 12:57   Allegro

Kodėl rašai "tobulinkit savo portalą"? Jei parašei bent vieną žinutę, tai jau ir Tavo.
Tax.lt sakyčiau "serga": arba privalai įgyti senbuvių palankumą, arba su paprastu klausimu geriau nelysti - lieps naudotis paieška ir to pačio neklausinėti.

  0
  0
Siūlau šalinti