Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


buhalterinė programa

#8600     2007-04-10 18:47   Danute

Man patinka "Debetas " programa. Tai labai patogi visais atzvilgiais.

  0
  0
Siūlau šalinti

#8602     2007-04-11 07:42   Maryte

Lbutis...O kokia "Debetas" programos kaina. Kas i ja ieina ir kur galima butu apie ja pasisikaityti???:-

  0
  0
Siūlau šalinti

#8826     2007-05-05 20:13   Centininkas

Visa musu komanda varto Centa kaip nori jau ne pirmi metai ir nemato bedos, o Exelis -buhalterio mirtis.Musu buhaltere anksciau viska dare su Exeliu, tai sededavo 6 dienas per savaite nuo ryto iki vakaro akim isvarvejusiom, okai pradejos dirbti su Centu tai , gerai jei du ,tris kart per savaite pasirodo po pusdieni...

  0
  0
Siūlau šalinti

#8831     2007-05-08 10:53   Vasara
2007-05-05 20:13   Centininkas rašė:
Visa musu komanda varto Centa kaip nori jau ne pirmi metai ir nemato bedos, o Exelis -buhalterio mirtis.Musu buhaltere anksciau viska dare su Exeliu, tai sededavo 6 dienas per savaite nuo ryto iki vakaro akim isvarvejusiom, okai pradejos dirbti su Centu tai , gerai jei du ,tris kart per savaite pasirodo po pusdieni...

Kol nedirbau su "centu", tai patkėjau, kad puiki programa. Suvedi duomenys ir labai grąžiai viskas užsidaro, bet kaip reikėjo padaryti balansą ir atsispausdinau DK ir ūkinių operacijų žurnalą tai pamačiau, kad debitorių ir kreditorių skolos nerialios. Cento atstovas parodė kaip reikėtų uždengti kontragentus jeigu tas pats kontragentas ir pikėjas ir tiekėjas. Pasirodo programa pati neadaro uždengimus ir lieka sumos kaip neapmokėtos sąskaitos. Turėjau ilgiausią sąrašą paukščiuoti kol atrinkau. Kaip viska uždariau tai "centas" visai nusigrybavo. Skolose atsidūrė ir pats savininkas ir darbuotojas kuris tam periodu iš viso dar nedirbo šioje įmonėje. Atstovas iš cento lyg tai sutvarkė, o kaip išėjo ir man reikėjo paskaičiuoti minėtam darbuotojui eilinį d. užmokestį, tai jo pagr. darbo užmok. jau buvo padidintas kaž kokia mistine suma. Na visai prasikeikiau. Ekseliu tokį balansą būčiau padariusį 3 kartus. Esu pasidariusi EX darbines lenteles BŽ, DK, balansą, Pelno nuost. deklaraciją, darbo užmok. žiniaraščius ir t.t. Viskas labai aišku ir greitai susitvarkau, o kaip reikia "cente" ką nors susirasti tai ilgas ir laiką atimantis kelias. Teisinga patarlė "pigia mėsą šunys ėda".

  0
  0
Siūlau šalinti

#8832     2007-05-08 11:04   vilma
2007-05-08 10:53   Vasara rašė:
Kol nedirbau su "centu", tai patkėjau, kad puiki programa. Suvedi duomenys ir labai grąžiai viskas užsidaro, bet kaip reikėjo padaryti balansą ir atsispausdinau DK ir ūkinių operacijų žurnalą tai pamačiau, kad debitorių ir kreditorių skolos nerialios. Cento atstovas parodė kaip reikėtų uždengti kontragentus jeigu tas pats kontragentas ir pikėjas ir tiekėjas. Pasirodo programa pati neadaro uždengimus ir lieka sumos kaip neapmokėtos sąskaitos. Turėjau ilgiausią sąrašą paukščiuoti kol atrinkau. Kaip viska uždariau tai "centas" visai nusigrybavo. Skolose atsidūrė ir pats savininkas ir darbuotojas kuris tam periodu iš viso dar nedirbo šioje įmonėje. Atstovas iš cento lyg tai sutvarkė, o kaip išėjo ir man reikėjo paskaičiuoti minėtam darbuotojui eilinį d. užmokestį, tai jo pagr. darbo užmok. jau buvo padidintas kaž kokia mistine suma. Na visai prasikeikiau. Ekseliu tokį balansą būčiau padariusį 3 kartus. Esu pasidariusi EX darbines lenteles BŽ, DK, balansą, Pelno nuost. deklaraciją, darbo užmok. žiniaraščius ir t.t. Viskas labai aišku ir greitai susitvarkau, o kaip reikia "cente" ką nors susirasti tai ilgas ir laiką atimantis kelias. Teisinga patarlė "pigia mėsą šunys ėda".

o aš galvojau kad reiktų užsisakyt šią programą bet po tokių komentarų atšoko fantazija.Ačiu už tokią išsamią nuomonę

  0
  0
Siūlau šalinti

#8834     2007-05-08 13:32   buh

Kad jau taip yra: nei vienos programos nepavyksta issisavinti per dieną. Gerai, jei atėju sį nauką darbo vietą reikia randi visus "pamatus", o jei viska reikia kurit pačiai ir perkelti iš Exelio ar rankinių žiniaraščių į programą, ar keisti programą iš vieno į kitą... nei vienai nepavyko to padaryti per dieną, nepavyks, Vasara, nei tau. Tad nepulk sakyti, kad programa bloga - tiesiog pati jos neįsisavinai. Daugybė įmonių dirba su Centu, negi nepasisekė tik tau vienai?

  0
  0
Siūlau šalinti

#8839     2007-05-08 15:49   VA

Ar teko turėti problemų su degalų nurašymų? Kaip pataisyti kuro nurašymą per mėnesį. Nesutampa su sunaudojimų, šitą langelį neleidžia taisyti.
Ačiū.

  0
  0
Siūlau šalinti

#8861     2007-05-10 11:02   Lina

Pirmiausia sveikinu visus ir visas su buhalterio diena ir norėčiau paprašyti DK ekselinio varianto nereikėtų ilgai vargti su tom formulėm. Iš anksto dėkoju.
mano paštas l.viciene@pasvalys.lt

  0
  0
Siūlau šalinti