Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ


del ligos pašalpos iš darbdavi

del ligos pašalpos iš darbdavi
#566     2005-05-09 12:04   saulyte

Sveiki,
gal galit pasakyti, ar įskaičiuoti ligos pašalpą mokamą iš darbdavio lėšų, darant ketv.statist.ataskaitą- algos ir atlyginimai (404 eilutė)

Siūlau šalinti

#2201     2005-05-09 13:15   Mina

Įskaičiuojamos (mano giliu įsitikinimu), nors pildymo tvarkoje apie tai miglotai kalbama. Vis tik manyčiau, kad tai yra pašalpa, kurią apmoka darbdavys, o tokio pobūdžio pašalpos yra įskaičiuojamos.
Iš pildymo tvarkos:
"Algos ir atlyginimai – tai visų rūšių apskaičiuotas darbo užmokestis pinigais arba natūra, mokamas už darbą per ataskaitinį ketvirtį visiems į mokėjimo žiniaraštį įrašytiems asmenims. Įskaičiuojamas darbo užmokestis, įvairios priemokos pinigais arba natūra: pašalpos, išeitinės išmokos, piniginės dovanos, premijos, kompensacijos, priedai, komandiruočių dienpinigiai. Neįskaičiuojamos darbdavio mokamos socialinio draudimo įmokos, lėšos, skirtos įrangai, darbo rūbams pirkti, įvairiems kursams, mokymams; komandiruotėms skirtos lėšos (kelionė, apgyvendinimas), pašalpos iš Valstybinio socialinio draudimo fondo lėšų laikino nadarbingumo atveju (liga, nėštumo ir gimdymo atostogos ir atostogos vaikui prižiūrėti, kol jam sueis vieneri metai)."

Pagaliau tai per menkos sumos, kad dėl jų sukti galvą.

  0
  0
Siūlau šalinti

#2202     2005-05-10 10:57   saulyte

taip ir padariau, sumos aišku menkos, bet norisi teisingai padaryt.
ačiū už atsakymą, geros dienos

  0
  0
Siūlau šalinti