Maloniai kviečiame naudotis
Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės
Maloniai kviečiame
NAUJAUSIOS POPULIARIAUSIOS
NAUJA TEMA PAIEŠKA
Sveiki, sakykite GPM nuo dividendu 15proc. apskaitoje reikia fiksuoti tą pačia sąskaita kaip ir dividendus D sąsk. 4481 ar 4462 K271 Kažkaip susipainiojau 🙂
Tekstas
Prisegti dokumentą (iki 5Mb):