SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ

Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK


minimalus du

#10046     2007-07-03 16:15   Kita

Taip, Virginija-vasara, del MMA as su Jumis sutinku. Bet minimalus VALANDINIS atlygis per 14 darbo metu man buvo reikalingas (reikalingas, o ne del bendro issilavinimo) pirma karta. Direktorius fiktyviai norejo idarbinti reikalingo zmogaus pazistama, ir prase sugalvoti kaip "pigiau" tai padaryti.Idomus du dalykai: Julijos analogiskas klausimas nesukele pasipiktinimu bangos (vadinasi, pirmadienis tikrai bloga diena), o antra - to zmogaus darbinti jau nereikia.

  0
  0
Siūlau šalinti

#10047     2007-07-03 16:38   Virginija-vasara
2007-07-03 16:15   Kita rašė:
Taip, Virginija-vasara, del MMA as su Jumis sutinku. Bet minimalus VALANDINIS atlygis per 14 darbo metu man buvo reikalingas (reikalingas, o ne del bendro issilavinimo) pirma karta. Direktorius fiktyviai norejo idarbinti reikalingo zmogaus pazistama, ir prase sugalvoti kaip "pigiau" tai padaryti.Idomus du dalykai: Julijos analogiskas klausimas nesukele pasipiktinimu bangos (vadinasi, pirmadienis tikrai bloga diena), o antra - to zmogaus darbinti jau nereikia.

Gink dieve, niekada nesipiktinau tuo labiau ant Jusų. Man atrodo, kad tai papraščiausia diskusija kam kas ką įrodys. Įrodymai turi būti pagrįsti įstatymais, o ne kažkokiom nuogirdom. Aš iš karto paprašiau neisižeisti tų kurie neskaito šio portalo ir pasiūliau pasidomėti juo. Čia yra daug naudingų ir gerų dalykų. Jūs nesupratote ir užkabinote mane kaip ten jau neatsimenu.

  0
  0
Siūlau šalinti

#10051     2007-07-03 22:04   😉

Virginija-vasara, gal galėtumėt atsakyti į mano klausimą, nes bijau, kad nebūčiau neteisingai suskaičiavus DU, nors per visus įmonės 10 gyvavimo metus jis tik taip ir buvo skaičiuojamas.. Kaip Jūs skaičiuotumėt, jei tarkim darbuotojas gauna MMA ir dirba 8 val per dieną, tačiau pvz, birželio mėn. vietoj visų priklausomų darbo valandų, jis atidirbo tarkim 153 val.

  0
  0
Siūlau šalinti

#10052     2007-07-03 22:13   Ne buhalteris

Mielieji-eikit atostogų...Portalas tuoj sprogs nuo įtampos...

  0
  0
Siūlau šalinti

#10064     2007-07-04 11:23   Virginija-vasara
2007-07-03 22:04   😉 rašė:
Virginija-vasara, gal galėtumėt atsakyti į mano klausimą, nes bijau, kad nebūčiau neteisingai suskaičiavus DU, nors per visus įmonės 10 gyvavimo metus jis tik taip ir buvo skaičiuojamas.. Kaip Jūs skaičiuotumėt, jei tarkim darbuotojas gauna MMA ir dirba 8 val per dieną, tačiau pvz, birželio mėn. vietoj visų priklausomų darbo valandų, jis atidirbo tarkim 153 val.

Na, aš ne dievas irgi ne viską mintinai žinau. Mūsų įmonė netaiko tokių metodų. Mes draugiškai susitariame. Būna atvejų, kad kartais reikia ir po darbo padirbėti tai darbuotojai neprieštarauja. Po Jusų paklausimo pasiėmiau LR DK ir pasiskaičiau. Radau 143 str. 2 dalis 2 p. , kad į darbo laiką neįeina neatvykimai į darbą administracijai leidus ir tabelyje žyma ND.
196 str. mokėjimas už ne visą darbo laiką (apmokama proporcingai dirbtam laikui).
Taigi manyčiau, kad Jus teisingai skaičiuojate. Apsidraudžiant prieš mokesčius ir darbo inspekciją visuomet reikia pagrįsti savo veiksmus įstatymais.

  0
  0
Siūlau šalinti