laba diena, ūkininkas įsirengė saulės elektrinę. Dalį elektros naudos ir gyvenamam namui. PVZ. ūkiui 85proc, namams 15 proc. Kokį procentą PVM galima dėti į atskaitą? VMI sakė, kad galima tik 50 proc. Koks būtų nusidėvėjimo normatyvas saulės elektrinei? Užpajamuojant į ilgalaikį turtą vertę imti 85proc nuo visos vertės ir nuo jos skaičiuoti nusidėvėjimą? Daugiau niekur nerandu informacijos , gal kas galite padėti...