Apskaita-123.lt

APSKAITOS PROGRAMOS

Nebrangios ir patogios apskaitos programėlės

Apskaita-123,lt

Portalas buhalteriams

FACEBOOKE

Maloniai kviečiame

FACEBOOK

SKAIČIUOKLĖ

Darbo ir poilsio

dienų skaičiuoklė

Maloniai kviečiame naudotis

SKAIČIUOKLĖ


Telefonių pokalbių limitai

Telefonių pokalbių limitai
#2200     2007-05-17 17:33   Rasssa

Sveiki,
Noriu įmonėje paruošti telefonių pokalbių limitų įsakymą. Tik bėda neturiu pvz., kuriuo remiantis galėčiau teisingai paruošti įsakymą. Gal kas galėtutų pagalebėti su pvz? Būčiau dėkinga.

Siūlau šalinti

#8993     2007-05-18 16:57   Rasssa

Sveiki,
Jūms tikriausiai neįdomu?Aš dar tikiuosiu sulaukti atsakymo.
Ačiū

  0
  0
Siūlau šalinti

#9012     2007-05-21 16:42   Dalia

Aš tai pasirašiau įsakymą, kad pokalbių limitai darbuotojams neriboti ir viską nurašau į sąnaudas, Nes ten dirikas visai savi šeimynai telefonų prisiėmęs, net darbuotojų neužtektų, tai ką aš ten terliosiuosi.

  0
  0
Siūlau šalinti

#9016     2007-05-21 18:17   Hm

O kokio pavyzdzio reikia, kaip ir visi kiti isakymai lygiai tas pats, tik tiek, kad pagal darbuotoju grupes galima paminte, kad nustatomas limitas pvz. 100 Lt., virsijus si limita iskaiciuojama is darbuotojo algos ir viskas....
Tik zinoma klausimas kiek svarbu tie limitai... nes buhalterija tai tikrai smarkiai apsisunkina...

  0
  0
Siūlau šalinti

#9041     2007-05-22 13:21   Virginija-vasara
2007-05-21 18:17   Hm rašė:
O kokio pavyzdzio reikia, kaip ir visi kiti isakymai lygiai tas pats, tik tiek, kad pagal darbuotoju grupes galima paminte, kad nustatomas limitas pvz. 100 Lt., virsijus si limita iskaiciuojama is darbuotojo algos ir viskas....
Tik zinoma klausimas kiek svarbu tie limitai... nes buhalterija tai tikrai smarkiai apsisunkina...

Įsakymą parašyti nesudėtnga, bet iš atlyginimo įšskaityti negalima (neturite tokios teisės). Buvau skaičiusi, kad už viršytą pokalbių limitą reikia darbuotojui išrašyti faktūrą ir priskaityti PVM. Pav. kaip gaunate PVM sąsk.fakt. iš "Omnitel" tai 18% padarote atskaitą, vadinasi nuo tos dalies kur atsiėmėte iš darbuotojo sumos turite grąžinti mokėtiną PVM.

  0
  0
Siūlau šalinti

#9048     2007-05-22 14:53   Rasssa
2007-05-22 13:21   Virginija-vasara rašė:
Įsakymą parašyti nesudėtnga, bet iš atlyginimo įšskaityti negalima (neturite tokios teisės). Buvau skaičiusi, kad už viršytą pokalbių limitą reikia darbuotojui išrašyti faktūrą ir priskaityti PVM. Pav. kaip gaunate PVM sąsk.fakt. iš "Omnitel" tai 18% padarote atskaitą, vadinasi nuo tos dalies kur atsiėmėte iš darbuotojo sumos turite grąžinti mokėtiną PVM.

Visiems atsakiusiems dėkoju, už pagalbą. Virginija-vasara Jūs esate teisi, aš irgi skaičiau ir žinau šiuos niuansus. Mano nuomone nustatyti limitai sudaro pakankamai daug keblumų ir pririša prie nustatytų limitų lubų. Kaip Jūs manot jei įmonė nebus nusistačius limutų ar tai būtų kliūtis patiriant sąnaudas?

  0
  0
Siūlau šalinti

#9050     2007-05-22 17:00   Regina

Įsakymą būtinai turi parašyti, taip yra reikalaujama. Nes kitaip negalėsi kelti į išlaidas. O limitą nurodyk tokį, kokį negalėtų viršyti, gali būti ir keli šimtai.

  0
  0
Siūlau šalinti

#9066     2007-05-23 11:42   Virginija-vasara
2007-05-22 14:53   Rasssa rašė:
Visiems atsakiusiems dėkoju, už pagalbą. Virginija-vasara Jūs esate teisi, aš irgi skaičiau ir žinau šiuos niuansus. Mano nuomone nustatyti limitai sudaro pakankamai daug keblumų ir pririša prie nustatytų limitų lubų. Kaip Jūs manot jei įmonė nebus nusistačius limutų ar tai būtų kliūtis patiriant sąnaudas?

Jeigu išlaidos uždirba pajams, tai jokios kliūties nėra ir viska galima traukti į sąnaudas kurios mažina apmokęstnamąjį pelną, bet limitai drausmina darbuotojus, kad nepiktnaudžiautų. Jeigu įmonė labai pelninga tai tegul būna nelimituoti pokalbiai kaip premija, bet jeigu taupote kiekviena litą tai reikia limituoti. Jauni žmonės neturi saiko ir praplepa be reikalo darbdavio sąskaita.

  0
  0
Siūlau šalinti